У центрі Львова з’явиться ще один паркінг

21:00 7 червня 2018 р.

Депутати Львівської міської ради підтримали проект ухвали «Про затвердження об’єкта інвестування «Будівництво об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури (багаторівневого паркінгу) з реконструкцією існуючого громадського простору на вулиці Банківській».

Про це повідомили в четвер, 7 червня, в прес-службі Львівської міськради. Директор юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич доповіла на її пленарному засіданні сесії: «У зв’язку з необхідністю збільшення кількості паркомісць, зокрема у центральній частині міста, пропонуємо скористатися нашою ухвалою, яка затверджує «Положення про здійснення інвестиційної діяльності», і надати дозвіл департаменту економічного розвитку і департаменту містобудування на розробку інвестиційного проекту будівництва багаторівневого паркінгу з реконструкцією існуючого громадського простору на вулиці Банківській».

Гелена Пайонкевич доповнила: «Щоб не було жодних застережень, хочу нагадати, що в нас рішенням сесії затверджена комісія по відбору переможців інвестиційного конкурсу. Головою комісії є заступник міського голови Львова з фінансово-економічних питань Генадій Васьків. Також до роботи комісії залучені представники депутатського корпусу. Після прийняття цієї ухвали, комісія визначить особу, якій нададуть право землекористування цією ділянкою, затвердить умови конкурсу і оголосить конкурс на найкращого інвестора. Сподіваюся, що до нас прийдуть інвестори, які збудують цей паркінг».

dailylviv.com

До теми

10:03 13 червня 2021 р.

У Львівському районі горів автосервіс

Вогнем пошкоджено стіни і перекриття на площі 120 квадратних метрів та ремонтне обладнання на площі 80 метрів квадратних.

Рубрика: Ситуації

19:46 12 червня 2021 р.

Все буде добре: Святослав Вакарчук втратив і Голос, і дружину

Відомий український музикант, фронтмен рок-групи "Океан Ельзи" й ексглава політичної партії "Голос" Святослав Вакарчук заявив про розрив стосунків із дружиною Лялею Фонарьовою.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу