У ЦНАПах Львова можна оновити дані військовозобов’язаних

18:40 17 травня 2024 р.

Фото до новини

У суботу, 18 травня, набуде чинності закон про мобілізацію.

Військовозобов’язані повинні впродовж 60 днів оновити свої військово-облікові дані. Це можна буде зробити у ТЦК, ЦНАПах та через мобільний застосунок «Резерв+». Про це пише пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

«Раніше були проведені навчання адміністраторів та розіслані відповідні інструкції і відповіді на найпоширеніші запитання щодо оновлення даних військовозобов'язаних», - повідомили  в міському управлінні адміністративних послуг.

Читайте також: МЗС відновлює консульські послуги для чоловіків за кордоном, але є нюанс

Так, військовозобов’язані, призовники та резервісти за законом зобов’язані оновити свої облікові дані, а саме: 

▪ фактичну адресу проживання, 

▪ мобільний номер, 

▪ адресу електронної пошти (за її наявності). 

При собі у ЦНАПі потрібно мати паспорт громадянина України, ідентифікаційний код та актуальний номер телефону. Результатом послуги стане витяг про актуалізацію даних в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів, який формується засобами Реєстру та роздруковується адміністратором ЦНАП. Жодних скерувань на ВКЛ чи вклеювання штрих-кодів ЦНАП не здійснюватиме. 

Читайте також: Де і як відзавтра вручатимуть повістки. Роз'яснення нового закону

Окрім цього, працівники ЦНАПів готові надавати консультації відвідувачам. Зокрема, у працівників можна уточнити, чи потрібно оновлювати дані чоловікам, що мають інвалідність 1,2 чи 3 групи; чи потрібно оновлювати дані чоловікам, які були тимчасово непридатні; як оновити свої дані в електронному кабінеті чи коли він запрацює; що буде після оновлення даних; чи потрібно проходити ВЛК і скільки на це дається часу тощо.

Додамо, що мережа Центрів надання адміністративних послуг у Львівській громаді охоплює 6 підрозділів у Львові, ще 3 підрозділи у Винниках, Рудному, Брюховичах, а також офіси у Зашкові, Рясному-Руському і Лисиничах. Загалом у ЦНАП можна отримати понад 400 послуг. 

Адреси Центрів надання адміністративних послуг у Львові:

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів