Економіка

Фото для новини

14:27 23 березня 2023 р.

Шести населеним пунктам біля Львова дали 30 млн грн на воду і каналізацію: кому - скільки

Близько 30 млн грн передбачено виділити на інвестиційні проєкти, які мають бути реалізовані ЛМКП «Львівводоканал» впродовж року у шести громадах Львівської МТГ.

Економіка

Фото для новини

13:44 22 березня 2023 р.

У Стрийському парку відновлять скульптури фонтана Івасик-Телесик: хто пошкодив

У Стрийському парку відновлять пошкоджені скульптури фонтана «Івасик-Телесик». Одну скульптуру лебедя доведеться виготовити заново, в інших замінять пошкоджені частини.

Економіка

Фото для новини

19:23 21 березня 2023 р.

Укроборонпром починають перетворювати на сучасну високотехнологічну оборонну компанію

Сьогодні, 21 березня, Кабінет Міністрів України на своєму засіданні ухвалив рішення про перетворення Державного концерну «Укроборонпром» в Акціонерне товариство «Українська оборонна промисловість».

Економіка

Фото для новини

17:33 21 березня 2023 р.

Як замовляти товари з Америки з доставкою до України

Американські інтернет-магазини відомі у всьому світі завдяки широкому асортименту брендової продукції, доступним цінам і цікавим акціям. Більшість пропозицій розраховані на покупців із США, та це не означає, що вони недоступні для українських користувачів. За допомогою форвардингової компанії EasyXpress шопінг на таких відомих онлайн-майданчиках, як Амазон, eBay та інших, буде простим і зручним.

Економіка

Фото для новини

16:16 21 березня 2023 р.

7 причин купити кондиціонер Sensei

Вчені-медики визначили, що комфортна температура для людини становить від 18 до 24 градусів. Але ми живемо в регіоні, де всі 4 сезони яскраво виражені, і значні перепади погоди за вікном впливають на наше самопочуття.

Економіка