Новини

Архів
Фото для новини

11:08 5 жовтня 2022 р.

У Великій Британії розпочали підготовку молодших командирів ЗСУ

У Великій Британії розпочали підготовку молодших командирів Збройних Сил України - на території Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії розпочато підготовку базового рівня молодших командирів Збройних Сил України.

Політика

Фото для новини

09:40 5 жовтня 2022 р.

Росія атакувала дронами-камікадзе Білу Церкву: 6 влучань, - Олексій Кулеба (відео)

Російські загарбники протягом ночі завдали шість ударів по Білій Церкві за допомогою дронів-камікадзе, внаслідок чого пошкоджена інфраструктура й постраждала одна людина.

Ситуації

Фото для новини

21:50 4 жовтня 2022 р.

ЗСУ замикають кільце під Херсоном: можуть захопити 15 000 росіян,- генерали США

Агентство Reuters звертає увагу на те, що хоча російські генерали і не коментують відступ, карти російського міністерства оборони, представлені у вівторок, показали швидкий відступ російських військ з районів на сході та півдні України під натиском українського контрнаступу.

Політика

Фото для новини

19:51 4 жовтня 2022 р.

Борис Джонсон став Почесним доктором Львівського національного університету ім. І. Франка

4 жовтня 2022 року Вчена рада Львівського університету присвоїла звання «Почесний доктор (Doctor Honoris Causa) Львівського національного університету імені Івана Франка» видатному британському політику, великому другу України, Прем’єр-міністрові Великої Британії (2019-2022) Борису Джонсону.

Політика

Фото для новини

18:03 4 жовтня 2022 р.

Україна офіційно відмовилась від переговорів з президентом рф, - Указ Президента

Відповідне рішення РНБО від 30 вересня Президент Володимир Зеленський увів у дію указом №679/2022 «Щодо дій України у відповідь на спробу Російської Федерації анексувати території нашої держави, з метою гарантування безпеки євроатлантичного простору, України та відновлення її територіальної цілісності».

Політика