ПЕРЕГЛЯДАТИ ПУБЛІКАЦІЇ:

Знайти

Оберіть один день або період (відмітивши його початкову або кінцеву дати)

Планета кіно ІМАХ

Дата: 22 жовтня 2013 - 31 жовтня 2013

Кінотеатр: Львівська область, с. Сокільники, вул. Стрийська, 30.

Сеанси: http://planeta-kino.com.ua/lvov/ua/showtimes/

 • 0
 • 2271

Рубрика: Кінотеатри

Мережа "Кінопалац"

Дата: 22 жовтня 2013 - 31 жовтня 2013

Кінотеатр: вул.Театральна, 22, вул.Коперника, 9, пр.Червоної Калини, 81.

Сеанси: http://kinopalace.lviv.ua/seans/

 • 0
 • 2487

Рубрика: Кінотеатри

Програма Десятого міжнародного фестивалю документального кіно про права людини «DOCUDAYS UA»

Організатор фестивалю у Львові - МГО Центр правових та політичних досліджень «СІМ». Мандрівний фестиваль – неполітичний і некомерційний, не передбачає отримання доходу від його проведення.

Дата: 15:00 15 жовтня 2013 р.Місце:

 • 0
 • 1937

Рубрика: Інше

Львівська обласна філармонія

Першим офіційним концертним сезоном Львівської філармонії вважається 1902-1903 рр. Концертний зал Скарбківського театру мав понад 1200 місць. З 1962 р. Львівська обласна філармонія офіційно «прописана» за адресою вул. Чайковського, 7, в чудовому сецесійному будинку, який було збудовано 1907 року для Музичного товариства Галичини. Саме у Львівській філармонії вперше для львів’ян прозвучали визначні твори світової класики – «Німецький реквієм» Й. Брамса та «Реквієм» Дж. Верді, Симфонія № 3 «Каддіш» Л. Бернстайна, «Карміна Бурана» К. Орфа, «Месія» Г. Ф. Генделя та 9-та Симфонія Л. ван Бетховена. Впродовж останніх років на сцені філармонії успішно реалізуються масштабні тематичні програми – всі симфонії Й. Брамса, Ф. Шуберта, В. А. Моцарта, Л. ван Бетховена, симфонічні твори Р. Штрауса, Г. Малєра, Д. Шостаковича.

Дата: 16:51 14 жовтня 2013 р.Місце: вул. Чайковського, 7.

 • 0
 • 2486

Рубрика: Концертні зали

Львівський будинок органної і камерної музики

Львівський будинок органної та камерної музики був створений у 1988 році. Щороку тут відбувається більше 100 різноманітних концертів органної, інструментальної, вокальної музики. Органний зал Будинку є постійним концертним майданчиком для проведення фестивалів давньої музики, концертів фестивалю «Контрасти», тут часто виступають кращі камерні колективи Львова та інших міст — Камерний оркестр ВДМА «Академія», Заслужена капела «Трембіта», хор «Дударик» та інші.

Дата: 17:00 19 жовтня 2013 р.Місце: вул. Бандери, 8.

 • 0
 • 2118

Рубрика: Концертні зали

Театр "Воскресіння"

Львівський академічний духовний театр “Воскресіння” був заснований у Львові у 1990 році на хвилі соціальних перетворень і здобуття незалежності України. Ярослав Федоришин став художнім директором і головним менеджером театру, який швидко став популярним, представляючи постановки світової драматургії, яка не була раніше представлена ​ ​в Україні. Крок за кроком, змішуючи традиційні психологічні драми з сучасними формами театральних прийомів, колектив театру розробив характерну для себе формулу.

Дата: 15:57 14 жовтня 2013 р.Місце: пл. ген. Григоренка 5

 • 0
 • 2072

Рубрика: Театри

Театр ім. Леся Курбаса

Львівський академічний театр імені Леся Курбаса створений Володимиром Кучинським та групою молодих акторів у 1988. Театр завжди вирізнявся високоінтелектуальним і неповторним репертуаром. Зокрема, широкого визнання здобули його сценічні адаптації таких творів, як філософські діалоги Г. Сковороди «Благодарний Еродій» та «Наркіс»; «Злочин і кара» Ф. Достоєвського (вистави «Сни», «Забави для Фауста»); «Бенкет» Платона (вистави «Хвала Еросу» та «Silenius Alcibiadis»); поезії В. Стуса (драматична поема «Марко Проклятий, або Східна легенда»).

Дата: 15:50 14 жовтня 2013 р.Місце: вул. Леся Курбаса, 3

 • 0
 • 2092

Рубрика: Театри

Львівська опера

Львівський національний академічний театр опери та балету ім. С. Крушельницької сьогодні - це великий творчий колектив, що має великі творчі здобутки, і, насамперед, це турбота про збереження сценічного життя української оперної і балетної класики. У репертуарі театру зараз 10 українських музично-сценічних творів. Важливо підкреслити, що такої кількості українських вистав немає в жодному аналогічному театрі України. Щодо опер зарубіжних композиторів, то більше десятка вивчені мовою оригіналу: "Отелло", "Аїда", "Травіата", "Набукко", "Бал-маскарад" Д. Верді, "Тоска", "Богема" і "Мадам Батерфляй" Д. Пуччіні, "Сільська честь" П. Масканьї та "Паяци" Р. Леонкавалло - італійською, "Кармен" Ж. Бізе - французькою, "Страшний двір" С. Монюшка - польською, "Іоланта" - російською.

Дата: 00:00 14 жовтня 2013 р.Місце: Львів, пропект Cвободи 26.

 • 0
 • 2609

Рубрика: Театри

Театр ім. Марії Заньковецької

Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької — («Театр Скарбека») відкритий у Львові 28 березня 1842 року. На момент відкриття був третім за розмірами театром Європи. Зведений у класичному стилі. У січні 2002 року театр одержав статус Національного. Нині театр має досить великий репертуар, який постійно поновлюється новими виставами, серед працівників театру є багато Народних і Заслужених артистів України.

Дата: 18:00 14 жовтня 2013 р.Місце: м. Львів, пр. Свободи, 26

 • 0
 • 2534

Рубрика: Театри

Західноукраїнське сучасне мистецтво. Наймасштабніша виставка з часів кінця світу - новий художній проект «50»

Тут буде представлений список авторів, який є єдиною цінністю та ідеєю, покликаною підсумувати, зібрати в одому місці найскладніші творчі емоції.

Дата: 16:00 4 жовтня 2013 р.Місце: 2 поверх Палацу Любомирських (пл.. Ринок, 10)

 • 0
 • 1930

Рубрика: Виставки

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ "Виборчих злочинців" каратимуть суворіше, - законопроект 8270

Рубрика: Політика

Технічні кандидати:помічники і шкідники

Рубрика: Політика

Перши Клубу менторів у Львові

Рубрика: Економіка

"Логіка" для журналістів

Рубрика: Освіта і наука

Реприватизація по-львівськи

Рубрика: Ситуації і пригоди

Всі відео розділу