Збільшення кількості чоловіків, які перетинають кордон. Прикордонники прокоментували інформацію

14:34 18 травня 2024 р.

Фото до новини

На виїзд з України три дні поспіль накопичувались черги з легкових автомобілів та автобусів.

Про це інформує західне регіональне управління Держприкордонслужби, пише DailyLviv.com.

"Характеристика пасажиропотоку упродовж останніх днів показала збільшення динаміки руху осіб та транспорту через пункти пропуску на кордоні з Польщею. У зв’язку з чим на виїзд з України три дні поспіль накопичувались черги з легкових автомобілів та автобусів. Причиною цього стала сукупність чинників, які притаманні цій ділянці кордону.

Учора в другій половині дня скупчення почали зменшуватись, а на деяких напрямках взагалі не спостерігались. Сьогодні накопичення з легковиків зафіксовано в «Устилузі», та незначне перед пунктом пропуску «Рава-Руська». На решті напрямків черги відсутні в обох напрямках.

Окремо варто зазначити, що інформація, яку поширили медіа щодо збільшення кількості чоловіків, які перетинають кордон, не відповідає дійсності. Статистика свідчить, що кількість пропущених чоловіків на законних підставах та чоловіків призовного віку, яких не пропустили з різних причин, в умовах збільшення пасажиропотоку не зросла", - йдеться в повідомленні.

Прикордонники наголошують, що із початком сезону відпусток, тенденція щодо збільшення потоку подорожніх періодично може відстежуватися протягом літнього сезону. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів