Відкриття аеропорту у Львові допоможе закрити небо над Україною, – Козицький

14:19 17 травня 2024 р.

Фото до новини

Відкриття аеропорту у Львові привабить іноземних інвесторів та туристів та може допомогти закрити небо над Україною.

Про це заявив голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький під час Національного туристичного саміту у Львові, передає Інтерфакс-Україна, пише DailyLviv.com.

«Величезне спасибі українському туристичному сектору за віру в державу, за те, що інвестиції тривають. І ми віримо, що після нашої перемоги Львів і Україна будуть однією з основних туристичних дестинацій (приваблива для туристів географічна територія – ІФ-У) на карті Європи. Для нас важливо відкрити аеропорт. На кожній міжнародній зустрічі ми наголошуємо на тому, що відкриття аеропорту – це, з одного боку, закриття неба над Україною. З іншого боку, це величезна можливість для іноземного інвестора, іноземного туриста побачити Україну. Це можливість для людей подорожувати й це можливість зрозуміти, що відстань, наприклад, від Львова до Лондона, майже така сама, як відстань від Львова до Донецька. Що ми дуже велика держава і єдині у своїй мрії перемогти», – сказав він.

При цьому Козицький озвучив низку викликів, які туристична галузь має вирішувати.

«Один із головних викликів – це доступність. Сфера гостинності має бути готова надавати послуги людям, які мають певні особливості, людям з інвалідністю. І мають бути готові прийняти їх та їхні родини», – наголосив голова ОДА.

До слова:

Аеропорт Львова можуть відкрити, якщо небо патрулюватимуть F-16 - Кулеба

Airbus з мальтійською реєстрацією вилетів з аеропорту Львів і приземлився у Варшаві

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів