Хустка не допомогла. Прикордонники викрили чоловіка у жіночому одязі
12:31 2 березня 2026 р.
30-річний чоловік намагався виїхати з України, перевдягнувшись у літню жінку. Попри хустку та документи на особу 1954 року народження, маскарад не вдався.
Про це інформує ДПСУ, пише DailyLviv.com.
У пункті пропуску «Нові Трояни», що на кордоні з Молдовою, прикордонники Ізмаїльського загону викрили спробу незаконного переправлення через державний кордон України чоловіка призовного віку.
У пункт пропуску автомобілем прибула місцева жителька разом із пасажирами. Під час проходження паспортного контролю увагу прикордонників привернула жінка, зазначена у документах як особа 1954 року народження. Вона була закутана в хустку та уникала спілкування з правоохоронцями. Натомість за неї відповідала водійка, стверджуючи, що це її знайома.
З метою встановлення особи прикордонники попросили зняти хустку. Після цього з’ясувалося, що під жіночим одягом замаскувався 30-річний чоловік.
Стосовно чоловіка складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 204 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».
Щодо водійки направлено повідомлення до Національної поліції України про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України».
Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook
