Гігантський житлово-комерційний комплекс збудують у Львові. Що обіцяють

16:14 17 травня 2024 р.

Фото до новини

Товариство з обмеженою відповідальністю «Торгово будівельний альянс» звернулось до департаменту архітектури та просторового розвитку міста із запитом на отримання містобудівних умов та обмежень.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

У Львові на вул. Зеленій, 407 планують збудувати багатоповерхове житло з дитячим садком. Товариство з обмеженою відповідальністю «Торгово будівельний альянс» звернулось до департаменту архітектури та просторового розвитку міста із запитом на отримання містобудівних умов та обмежень.

Про це сьогодні, 17 травня, розповів головний архітектор Львова Антон Коломєйцев під час засідання виконавчого комітету

На вул. Зеленій, 407 хочуть звести житловий будинок на 281 квартиру з приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на 309 паркомісць.

Читайте також: Одне знесуть, інше збудують. У Львові постане ще один житлово-комерційний комплекс

За словами головного архітектора Львова, цей комплекс був передбачений детальним планом території. Тут буде як соціальна, так і комерційна інфраструктура.

«В детальному плані забудова була на 10 поверхів, а в цьому випадку вдалося вийти на рішення зміни поверховості згідно з житловими стандартами, щоб фактично основною поверховістю було 6 поверхів, а сьомий поверх – з відходом від карнизу. При цьому дві кутові будівлі залишаються десятиповерховими.

Також в комплексі передбачено дитячий садочок з плануванням під 4 групи: по дві на кожному поверсі. Він має забезпечити не лиш потреби комплексу, а й навколишньої громади», – зазначив Антон Коломєйцев.

Окрім цього, тут буде дворівневий паркінг, в якому є більше паркомісць, ніж квартир, що може бути доцільним у периферійній зоні.

За даними департаменту архітектури та просторового розвитку міста, забудовник готовий профінансувати роботи для покращення інфраструктури району.

Читайте також: 24 га зеленої зони у Львові забудують багатоквартирними будинками: як отримали землю і хто в схемі

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів