Адміністрація Путіна заявила, що він наказав відвести російські війська від кордонів з Україною (відео)

12:12 19 травня 2014 р.


Фото: Reuters

Про це повідомляється в понеділок на сайті адміністрації президента РФ.

У сьогоднішньому повідомленні на сайті адміністрації президента РФ під заголовком «Росія закликає до негайного припинення насильницьких дій на південному сході України» йдеться:

«Росія закликає до негайного припинення каральної операції, насильницьких дій, відведення військ і вирішення всіх накопичених проблем винятково мирними способами.

Президент Росії вітає перші контакти між Києвом і прихильниками федералізації з метою налагодження прямого діалогу, в якому мають узяти участь усі зацікавлені сторони.

Окрім того, у зв'язку зі завершенням планової весняної фази підготовки військ, яка передбачала їх передислокацію й проходила, зокрема, на полігонах в Ростовській, Бєлгородській і Брянській областях, президент Росії дав команду міністру оборони повернути війська, які брали участь у навчаннях, у місця постійної дислокації і продовжити бойову підготовку на прилеглих полігонах».

Як уже неодноразово повідомляв «Щоденний Львів», попередні заяви Путіна, а також його речника Пушкова й МЗС РФ про відведення російських військ від кордонів України не були підтверджені нашими Міністерством оборони й Держприкоронслужбою й в НАТО та Пентагоні.


Відео: «Телеканал новин «24»

dailylviv.com

До теми

21:30 18 жовтня 2020 р.

Об’єднання демсил: хто, з ким і заради чого готовий об'єднатися? – коментар Тимошенко у Львові

Напередодні місцевих виборів політики ВО "Батьківщина" і "Європейської солідарності" заявляли про необхідність об’єднання усіх проукраїнських демократичних сил задля створення більшості в органах місцевого самоврядування і з метою протистояння можливого політичного альянсу «Слуги народу» і ОПЗЖ.

Рубрика: Політика

18:11 18 жовтня 2020 р.

Тимошенко заявила у Львові, що Зеленський затіяв своє «потішне опитування» заради легалізації наркотиків

Юлія Тимошенко вважає, що з п’яти питань до народу, які президент вирішив поставити у день виборів, насправді його цікавить лише одне – про легалізацію канабісу в медичних цілях.

Рубрика: Політика

15:51 18 жовтня 2020 р.

Тимошенко пояснила, чому «Батьківщина» не висунула жодного кандидата у мери Львова

Кандидати від політичної партії «Батьківщина» нині йдуть до кожного органу місцевого самоврядування. Але на посаду міського голови не знайшли людини, за яку партія могла би стовідсотково поручитися, що вона справді найліпше пасує для цієї роботи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу