Парк на Львівщині отримає допомогу з Німеччини

14:15 2 лютого 2018 р.


Фото: wikimedia.org

У п’ятницю, 2 лютого, під патронатом міністерства екології й природних ресурсів України та німецької «Кредитної установи для відбудови» («KfW») відбулося підписання меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між виконавцем проекту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» та реципієнтами – директорами восьми цільових природно-заповідних територій.

Про це повідомили сьогодні, 2 лютого, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також поінформували: «Серед підписантів меморандуму – директор Яворівського національного природного парку Михайло Біляк. Як розповів директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник, у випадку отримання міжнародної допомоги, вдасться покращити матеріально-технічну базу парку, оновити територію та вирішити окремі земельні питання».

Руслан Гречаник запевнив: «Завдяки реалізації проекту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» природоохоронні установи отримають закуплені для них автомобілі, уніформу тощо, а також зможуть розвинути інфраструктуру природно-заповідних територій».

В облдержадміністрації розповіли також: «Після підписання всіма сторонами меморандум передадуть у міністерство економічного розвитку і торгівлі України, щоб зареєструвати цільові природно-заповідні території проекту як реципієнтів».

Заступник міністра екології та природних ресурсів України Василь Полуйко зазначив: «Підписання цього меморандуму дозволить визначити національні парки реципієнтами даної допомоги і таким чином забезпечить їх повноцінну участь у проекті та можливість отримувати міжнародну допомогу».

В облдержадміністрації також поінформували: «Підписання меморандуму є обов’язковою умовою для отримання міжнародної допомоги в межах проекту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні», для реалізації якого уряд Німеччини через Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку («BMZ»), надав грант у розмірі до 14 мільйонів євро. Метою проекту є покращення управління та ефективності восьми цільових природно-заповідних територій в Україні, а також підвищення або підтримка на високому рівні прихильного ставлення до природно-заповідних територій серед місцевих громад».

dailylviv.com

До теми

15:17 12 серпня 2022 р.

Пити чи не пити: якість води у річках Львівщини - де найліпша і найгірша

Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну у липні 2022 року зробило моніторинг якості поверхневих вод в межах української частини басейну р. Вісли.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу