На Львівщині відтворять ліси на площі 2124,7 га

18:00 26 лютого 2018 р.


Фото: lisportal.org.ua

На засіданні колегії Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства йшлося про основні плани лісовідновлення державних лісогосподарських підприємств на 2018 рік.

Про це повідомили сьогодні, 26 лютого, в прес-службі Львівської обласної ради. Начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека запевнив:  «Усі держані лісогосподарські підприємства управління склали проекти лісових культур та природного поновлення на 2018 рік. Загальні обсяги відтворення лісів на 2018 запроектовані на площі 2124,7 га. Зокрема – створення лісових культур на площі 991,4 га (47 %) та природне відновлення на площі 1133,3 га (53%).

«Для створення цьогоріч лісових культур восени 2017 року проведено підготовку ґрунту на площі 325 га, що становить 33% від загального обсягу садіння лісових культур. Лісівники мають забезпечити у запланованому обсязі відтворення лісів, надавши суспільству повну інформацію про стан лісовідновлення», – підсумував Анатолій Дейнека.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу