Львів'яни долучилися до всеукраїнського протесту

10:45 25 лютого 2019 р.


Фото: ukrinform.ua

Львівські зоозахисники приєдналися до всеукраїнської антихутряної акції і прийшли на центральну площу Ринок із своїми улюбленцями та плакатами, закликаючи людей відмовитися від натурального хутра та заборонити в Україні діяльність хутряних ферм.

Активістка Ірина Юзик розповіла: «Ми виходили на підтримку законопроекту 10019, який забороняє діяльність хутряних ферм в Україні. Тепер би ще нам достукатися до Верховної Ради, щоб закон ухвалили. І до суспільства, щоб не було попиту. Тоді не буде і пропозиції»,.

За словами Ірини Юзик, під час акції вдалося зібрати 120 підписів на підтримку законопроекту №10019, який забороняє такі ферми у державі.  В руках учасники акції тримали плакати з написами «Знімай хутро назавжди!», «Одягайся як хочеш, тільки без хутра», «Хутро належить тваринам», «Україна – не шкуродерня».

Про це dailylviv.com

До теми

22:36 19 жовтня 2020 р.

Біля Львова зникло Винниківське озеро: кому дозволено таку трансформацію та які державні органи дали зелене світло

Завтра, 20 жовтня, о 12.00 у Львівському пресклубі правники міжнародної благодійної організації "Екологія-Право-Людина" розкажуть, як біля Львова зникло Винниківське озеро.

Рубрика: Природа

22:21 24 вересня 2020 р.

За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

У Львові заявили про важливість облаштування парків і скверів не лише у центральній частині міста. Бо якщо тут влада ще так-сяк старається, аби не було соромно перед туристами, то в спальних районах і на околицях наші парки придатні, хіба, для зйомок фільмів жахів, але не для комфортного відпочинку жителів.

Рубрика: Природа

21:44 24 вересня 2020 р.

У Львові хочуть перейняти приклад Барселони і Парижу, де на дахах ростуть дерева

Не лише парки і сквери, а й зелені зони на дахах і стінах будинків та зупинках громадського транспорту. Саме таким має бути Львів, якщо ми хочемо називати своє місто європейським. За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу