Львівська ОДА підтримала ідею створення «Долини ірисів»

12:15 5 червня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА розглянув звернення проректора Львівського національного університету імені Івана Франка – Романа Гладишевського, а також завкафедри ботаніки Лідії Тасєнкевич щодо створення ботанічного заказника загальнодержавного значення «Долина ірисів».

Про це повідомили у вівторок, 5 червня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Науковці кафедри ботаніки Львівського національного університету імені Івана Франка, зокрема, аспірант кафедри ботаніки Марія Сенів, та завідувач кафедри ботаніки, професор Лідія Тасєнкевич виявили унікальний, найбільший з відомих в Україні, осередок півників сибірських (Iris sibirica) на території Львівської області, в якому налічується та росте біля трьох тисяч генеративних особин виду. З метою збереження рідкісного представника флори України і нашого регіону півників сибірських – виду, занесеного до Червоної книги України в 2009 році, департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА підтримує та не заперечує щодо створення ботанічного заказника загальнодержавного значення «Долина ірисів».

«Відтак, ботанічний заказник планують створити на площі 18 га на вологих і заболочених луках в долині ріки Дністер поблизу села Надітичі Миколаївського району Львівської області. Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА висловлює вдячність за роботу зі збереження біорізноманіття нашого краю та охорони навколишнього природного середовища, яку проводить кафедра ботаніки Львівського національного університету імені Івана Франка», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

09:42 14 червня 2021 р.

Карпати накрило снігом улітку

У Карпатах продовжує падати сніг у червні. Температура повітря в гірському регіоні складає 0 градусів. 30 травня: у Карпатах випав сніг. Фото

Рубрика: Природа

16:34 6 червня 2021 р.

У Львові прагнуть закріпити межі геологічної пам’ятки Медова Печера, яку захоплюють

Пам’ятка природи "Медова Печера" набула унікального значення серед істориків, науковців, дослідників Львова, вважають автори електронної петиції до Львівської міської ради. н

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу