Козицький-батько відкрив нове хлібне підприємство на Львівщині

16:51 23 вересня 2023 р.

Фото до новини

На підприємстві у Самборі встановили сучасне обладнання, на якому можна виготовляти до 50 тонн борошна за добу. Реалізувати такий проєкт підприємству ТОВ «Самбірський елеватор» вдалося завдяки участі у кількох державних програмах.

Про відкриття нового підприємства також повідомив начальник ЛОВА Максим Козицький, пише Dailylviv.com.

"У Самборі почали виготовляти борошно. Підприємство «Самбір Млин» запрацювало. Воно стало частиною елеваторного комплексу, який вже функціонував. Тепер зерно проходитиме в Самборі весь цикл обробки аж до отримання готової продукції у вигляді борошна різних ґатунків.

На підприємстві встановили сучасне обладнання, на якому можна виготовляти до 50 тонн борошна за добу. Планують збільшити кількість працівників", - зазначив Козицький.

ЛОВА написала про це так: "Борошномельний цех сортового помелу пшениці продуктивністю 60-70 тонн на добу з фасувальною лінією та складом готової продукції створили на базі уже діючих елеваторних потужностей".

Як додали у Самбірській міській раді, невдовзі у продаж надійде борошно самбірського виробництва. Продукцію фасуватимуть у мішки 1-2 та 5 кг. Також передбачена велика тара і продаж без тари для великих виробництв. 

Для реалізації проекту підприємство стало учасником урядового проекту «єРобота» на створення або розвиток переробних підприємств та взяло кредит за програмою «Доступні кредити 5-7-9%».

Фінансовий ресурс підприємство залучає також і з грантових програм, кількість яких постійно збільшується.

«Для будівництва другої черги елеватора та для будівництва млина були залучені власні кошти та гроші з держаних програм, які в час війни нас дуже підтримують. Ми скористалися державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%» для переробних сільськогосподарських підприємств і виграли грант на купівлю виробничого обладнання. За ці кошти ми придбали навантажувач, поставили другу вагу, купили лабораторне обладнання. Ця підтримка нам дуже суттєво допомагає і дає можливість створити додаткові робочі місця і збільшити виплати податків для підтримки держави у такий важкий час», - зауважив Тарас Панахид.

Нагадаємо, шо тільки з початком повномасштабного вторгнення росії та обмеженням експорту аграрії в Україні зрозуміли справжню цінність елеваторів. Потужностей для зберігання зерна для всіх не вистачає. З безвихіддя деякі фермери навіть готові залишити врожай на полях для перезимівлі. Тому будівництво нових елеваторів є хоч і ризиковий, але необхідний захід. Так писав восени 2022 року сайт Куркуль, публікуючи інтерв'ю з директором Самбірського елеватора Тарасом Панахидом.

Проєкт будівництва самбірського елеватора на Львівщині передбачав спорудження трьох черг силосів загальною потужністю 30 тисяч тонн зберігання. Перша черга була запущена ще у 2018 році загальною місткістю 15 тисяч тонн. У 2021-2022 роках цей елеватор уже відпрацював повноцінний сезон. Під час першого року повномасштабної війни власники елеватора збудували другу чергу. Самбірський елеватор запустив другу чергу перед початком сезону 2022-2023 років зі зберігальною потужністю 20 тисяч тонн.

Зараз будівництво елеваторів є виправданим та доцільним бізнесом. Наразі в Україні велика частка приміщень для зберігання зерна зруйнована або розташована на тимчасово непідконтрольних Україні територіях. Тому спорудження нових елеваторів просто необхідне. Інвестиції повертають упродовж 4-5 років.

Фактичним власником самбірського елеватора і торгової марки "Самбір млин" є відомий підприємець Зіновій Козицький, батько начальника Львівської обласної військової адміністрації Максима Козицького. Заявка на торговельну марку "Самбір млин" перебуває ще на розгляді. Вона передбачає борошно пшеничне - вищий, перший, другий гатунок. Фасування - 1,2,5,10,25,50 кг. 

Довідково

За даними аналітичної системи Youcontrol, Зіновій Козицький є засновником і основним бенефіціаром групи компаній «Західнадрасервіс».

Група компаній «Західнадрасервіс» заснована у 2008 році й об'єднує сервісні та видобувні компанії, а також підприємства у сфері альтернативної енергетики. 

Це найбільша в Західній Україні приватна компанія, яка видобуває природний газ і нафту.

Групою компаній відкрито 10 газових і одне нафтове родовище, пробурено 56 свердловин, з яких облаштовано і введено в експлуатацію 44 продуктивні свердловини, побудовано 5 установок підготовки газу та 1 пункт збору та підготовки нафти, прокладено більше 110 км газопроводів, зроблено 16 успішних капітальних ремонтів свердловин.

У 2023 р. Група «Західнадрасервіс» посідає сьоме місце в Україні з видобутку газу і також сьоме — з виробництва електроенергії з відновлювальних джерел.

Основні напрямки діяльності та компанії Групи:

Розвідка, видобування нафти і газу

ТзОВ «Західнадрасервіс» — займається розвідкою, бурінням та видобутком нафти і природного газу на теренах Західної України.

ПП «Нордік» — займається  розвідкою, бурінням та видобутком газу з 2007 р. 

ПП «Проект-Буд», ТзОВ «Укрспецзамовлення», «Гео-надра-інвест» — проводить повний спектр робіт з розвідки, дослідно-промислової розробки газових родовищ і постачання нафти кінцевим споживачам. Володіє правом на дослідно-промислову розробку родовищ нафти на ліцензійній ділянці у Львівській області

ТОВ «Велл Ко» — займається видобутком природного газу. 

Компанії, які входять до групи, володіють правом на дослідно-промислову розробку родовищ нафти і природного газу на ліцензійних ділянках у Львівській, Івано-Франківській і Полтавській областях України.

У партнерстві з групою MND (Чехія) загалом група має 12 спецдозволів.

Сервіс у нафтогазодобувній промисловості та енергетиці

ТОВ «Бурова компанія «Горизонти» — це сервісна компанія, що надає послуги буріння та капітального ремонту свердловин.

ТОВ «Георозвідка» — здійснює проведення широкого спектру геофізичних робіт, що застосовуються при пошуках родовищ нафти і газу.

ТОВ «Нордік-Буд» — створене у 2005 році для реалізації проектних і будівельно-монтажних робіт у нафтогазодобувній, нафтохімічній промисловості та енергетиці. Займається будівництвом трубопроводів, доріг, споруд електростанцій тощо.

Видобуток корисник копалин

«Нордік-Буд» у 2022 р. придбало право на видобуток бурштину на чотирьох ділянках у Рівненській області.

Альтернативна енергетика

ТзОВ «Еко-Оптіма» — найбільша компанія Західної України, яка займається розробкою та впровадженням відновлювальних екологічно чистих джерел енергії.

ТзОВ «Карпатський вітер», ТОВ «Самбірська сонячна станція», ТзОВ «Самбірська сонячна станція-2», ТОВ «Сонячна електростанція «Богородчанська-1» - виробляють електроенергію з вітру і сонця.

Рослинництво та зберігання

До групи компаній належить підприємство «Агро-Оптіма», яке спеціалізується на вирощуванні зернових і технічних культур у Львівській області.

Земельний банк: 1500 га на Львівщині. Група планує докупити ще 3,5 тисячі гектарів.

«Самбірський елеватор» (ПП "Нордік") розташований у м. Самбір Львівської області.

У 2023 році ТОВ «Самбірський елеватор» планував відкриття об’єкту з переробки борошна потужністю 50 т/добу, ввиробництво рослинної палети та впровадження виробництва кормів.

Максим Козицький привітав свого батька зі святом і виставив сімейну світлину

Голова ЛОДА вибрав собі заступника з фірми свого батька

Компанія Козицького не змогла підтримати Слугу народу на пів млн грн

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів