Засідання Ради нацбезпеки Польщі про загрози Україні з боку Росії мало закритий характер

19:10 28 січня 2022 р.

Фото до новини

Президент Польщі скликав Раду національної безпеки, темою засідання була загроза російського вторгнення в Україну.

На пресконференції після засідання Ради національної безпеки Польщі Анджей Дуда наголосив, що масштаб скупчення російських військ під українським кордоном є безпрецедентним від 1989 року. Ситуація в цій частині Європи становить для Польщі особливу вагу, - додав президент Польщі:

«Для нас це дуже важливо. Польща належить до НАТО та ЄС, а також безпосередньо межує з Україною. Ми теж безпосередньо межуємо з Білоруссю. Безпека, суверенітет та свобода України, так само як суверенність, безпека та свобода Білорусі – це важливі, стратегічні для нас питання. Добре, що на польській політичній сцені панує глибоке переконання відповідальності за ці справи».

Про це повідомила Українська служба Польського радіо, пише Dailylviv.com.

У засіданні Ради національної безпеки, яку 28 січня скликав президент Польщі, взяли участь представники Секретаріату президента, польського уряду, а також найважливіші політики парламентських угруповань.

Головна мета розмов полягала у визначенні внутрішньої та міжнародної політики в ситуації загрози вторгнення Росії в Україну.

«На сьогоднішній день немає військової загрози для Польщі, - наголосив Анджей Дуда, - але маємо справу в нашому найближчому оточенні з ситуацією, якої не було від 1989 року».

Засідання Ради нацбезпеки Польщі мало закритий характер.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів