У Львові вимагали відставки прем'єр-міністра (відео)

16:50 24 червня 2015 р.

  • 0


Фото: strichka.com

Протестувальники зібралися біля пам'ятника Тарасу Шевченку, після чого пройшли до міської ради й обласної державної адміністрації.

Близько 200 людей мітингували у Львові, вимагаючи відставки прем'єр-міністра Арсенія Яценюка. Вони пройшли по центру міста з прапорами з жовтою смугою вгорі та синьої внизу, а також із плакатами «Порошенка до відповіді! Яценюка у відставку!», «Де наші єврозарплати?» та іншими.

Також протестувальники вимагали зниження тарифів на комунальні послуги. Вони зібралися біля пам'ятника Тарасу Шевченку, після чого пройшли до міської ради й обласної державної адміністрації.

Протестувальники вимагали, щоб з ними зустрілися представники влади, однак ані з міськради, ані з обладміністрації до них ніхто не вийшов. Конфліктів не виникало.

Про це повідомили сьогодні, 24 червня, в інформаційній агенції «Українські Новини».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:14 28 травня 2020 р.

Відеоміст Львів-Суми: повноваження Нацради з питань телебачення і радіомовлення - надмірні?

Сьогодні, 28 травня, о 12.00 у Львівському пресклубі - відеоміст Львів-Суми: “Повноваження Національної ради з питань телебачення і радіомовлення у законопроєктах "Про медіа" (№2693 і №2693-1): надмірні чи недостатні?”.

Рубрика: Політика

15:18 27 травня 2020 р.

Львів став більшим на 18 сіл, селищ і містечок: уряд затвердив ОТГ

На засіданні у середу, 27 травня, Кабмін затвердив перспективний план формування територій громад Львівської області. До Львівської ОТГ, щодо якої було найбільше дискусій, окрім Львова, увійдуть ще 17 прилеглих населених пунктів. Загалом в області передбачено 73 об’єднані територіальні громади.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу