У Львові відкрили 50-метровий флагшток з блискавкозахистом. За 12 млн грн (відео)

09:29 23 серпня 2021 р.

Фото до новини


Фото: ЛОДА

Сьогодні, 23 серпня, Львівщина відзначає День Державного Прапора, а вже завтра мешканці області святкуватимуть 30-річчя Незалежності України. З цієї нагоди у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відкрили найвищий флагшток області.

Його висота - 50,5 метра. На флагштоці замайорів синьо-жовтий стяг України розміром 8 на 12 метрів.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

Участь в урочистостях взяли представники влади, громадськості, духовенства, військовослужбовці. Усі присутні спільно виконали Державний гімн України.

Львівщина стала єдиною областю, де флагшток встановили на території військового навчального закладу. Національна академія сухопутних військ є одним з провідних навчальних закладів у системі військової освіти Міністерства оборони України.

Місце встановлення прапора обрали не випадково. Реалізація проєкту – це не лише виявлення пошани до державного символу та захисників України, але й створення нового громадського простору. Навчальний заклад розташований на одній з найвищих точок міста Львова, яка є своєрідним оглядовим майданчиком.

Новий простір дозволить візуально розкрити частину території Академії та візуально і функціонально розширити важливий пішохідно-транспортний вузол перехрестя вул. Стрийської та вул. Героїв Майдану.

Оглядово проєкт нагадує частину кола, в центрі якого – флагшток. Біля нього облаштували загальний простір зі встановленням лавок, смітників та озелененням території. Територію та флагшток освітлили, замостили плиткою, на окремих ділянках висадили дерева.

Сам флагшток має вбудований підіймальний механізм для прапора, а також блискавкозахист. Для відділення території меморіального знаку від решти території Академії передбачено підпірні стінки різної висоти з влаштуванням скляного огородження.

Загальна кошторисна вартість проєкту 12 млн грн.

Після урочистого відкриття найбільшого флагштоку області відбулось святкове проходження підрозділів ЗСУ та країн-партнерів маршем, а також дефіле військового оркестру.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів