Не порівняти вплив Дубневичів на облраду попереднього скликання з впливом Винниківської тютюнової фабрики - на теперішню,- ексголова (відео)

21:08 11 вересня 2021 р.

“Можу однозначно сказати, що не порівняти вплив братів Дубневичів на обласну раду попереднього скликання з впливом Винниківської тютюнової фабрики на теперішню політику”.

Про це вчора, 10 вересня, в ексклюзивному інтерв’ю у Львівському пресклубі заявив голова Львівської обласної ради (2015-2020 р.р.) Олександр Ганущин, пише Dailylviv.com.

За його словами, політика будується на епатажі, на просуванні вперед. За попередньої каденції все це було набагато скромніше.
                   
- Коли на з'їзді ЄС довідався про свій номер у партійному списку на виборах до Львівської обласної ради (10-й - DL), то стало очевидним, що готується інший сценарій - хто має очолити обласний парламент після виборів. Причина, чому так сталося, думаю, є формування ради виключно за партійними списками. Тоді починає домінувати політика. У середовище влилися нові люди, середовище абдгрейднулося, змінилися акценти формування політичного процесу і було прийнято рішення зробити ставку на іншу людину – Ірину Гримак.

Зрештою, також треба врахувати і вплив Винниківської тютюнової фабрики, тому я став зайвим у цьому процесі, - зазначив Олександр Ганущин.

- З олігархів українських, хто має найбільші впливи на політичне і економічне життя Львівщини - Ахметов, Коломойський, Пінчук?

- Бог милував. Тут немає настільки представлено інтересів людей, яких ви назвали, щоб вони нею впритул займалися. Це - не Дніпропетровська, не Запорізька область, не частина Донецької, Луганської. Навіть Бурштинський енергоострів програє за вагою бізнесу, котрий зав’язаний на Буковелі.

- Шмигаль - людина Ахметова?

- Ні, Денис Анатолійович - дуже талановитий менеджер.

- Сім’я Козицьких, Григорій Козловський, брати Дубневичі - хто є номер один на Львівщині?

- Це - різні за впливом середовища, в дуже різних сферах. Найбільш динамічне середовище - це сім’я Козицьких.

- Це тому, що ви географ і ваша спеціальність - раціональне використання природних ресурсів?

- Це - один з дуже системних бізнесів, котрий працює на Львівщині. На Львівщині немає видимої історії з домінуванням тієї чи іншої групи. Тривалий час не було. Останнє таке серйозне суперництво було пов’язане з історією між Димінським і Медведчуком, але вона була похідною від національних питань, які тоді активно розвивалися. Зараз усі ці групи намагаютьмся бути максимально європеїзованими. У нас відбуваються абсолютно нормальні європейські процеси. І люди на Львівщині, котрі мають багато грошей, це добре. Бо є робочі місця, рух інвестицій. Є ще Кривецький, але він здебільшого в тіні.

- Команда Козловського може змінити поведінку територіальної партійної організації ЄС?

- Думаю, зараз - ні. Його бізнес став дуже серйозним об'єктом атаки. В основі - політична діяльність.


Відео: ЛМР

dailylviv.com

До теми

18:51 24 вересня 2021 р.

Місто Дубляни покинуло Львівську МТГ за рішенням суду у Києві

Окружний адміністративний суд міста Києва виключив місто Дубляни зі складу Львівської громади. Це рішення суд ухвалив 22 вересня за позовом мешканця Дублянів, координатора Комітету захисту прав громад Віталія Горбатенка.

Рубрика: Політика

10:09 24 вересня 2021 р.

У Львові відкриють Американський дім. Садовий шукає приміщення

Голова палати громад місцевих рад, міський голова Львова Андрій Садовий учора, 23 вересня, в Києві зустрівся з тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін. Обговорили відкриття Американського дому у Львові. Йшлось про те, що зараз тривають пошуки відповідного приміщення для розміщення цієї установи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу