Через 30 днів голова Львівської облради стовідсотково знатиме, чи приймуть його у партію

16:55 6 серпня 2020 р.

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин 5 серпня подав заяву про вступ у партію "Європейська солідарність".

У разі позитивного розгляду заяви Ганущина він матиме шанс потрапити у партійний список на місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня.  Про це інформує DailyLviv з посиланням на сторінку у ФБ Європейська солідарність.Львів. Там написано, що "діючий голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин приєднався до команди "Європейської Солідарності", але не зазначено - ким і коли прийнято таке рішення з приводу його заяви. Тому що подати заяву у партію і бути прийнятим до неї - не тотожні речі.

Нагадаємо, що порядок прийому у партію описано у статуті партії "Європейська солідарність". Навіть якщо перед тим член партії призупиняв у ній участь у зв'язку з обранням на керівну посаду в облраді:

"3.3. Вступ до партії здійснюється шляхом подання громадянином України особистої заяви про бажання стати членом партії. Заява розглядається керівним органом партії або організації партії, до якого вона подана, не довше ніж протягом тридцяти днів.

3.4. Рішення про прийом у партію або про відмову в прийомі в партію може прийматися:

• Радою або зборами (конференцією) місцевої організації партії;

• Радою, президією ради (у випадку обрання) або зборами (конференцією) територіальної організації партії;

• З’їздом партії, Центральною радою партії або президією Центральної ради партії.

3.5. Керівний орган, яким прийнято рішення про прийом у партію, ставить прийнятого члена партії на облік у певному первинному осередку партії або місцевій організації партії.

3.6. Члену партії видається партійний квиток, зразок якого затверджує Центральна рада партії або Президія Центральної ради партії". 

Нагадаємо, що голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький недавно очолив обласну партійну організацію "Слуги народу", яка лідирує за симпатіями виборців в Україні, але не у Львівській області. 

dailylviv.com

До теми

14:44 24 вересня 2020 р.

Рейтинг назвав партії, які долають 5-відсотковий бар'єр на місцевих виборах

За результатами агрегованого рейтингу партій на місцевих виборах умовний 5% бар’єр долають п’ять партій: «Слуга народу» 15,6% тих, хто визначився і має намір прийти на вибори, «Опозиційна платформа – За життя» – 11,5%, «Європейська солідарність» – 11,0%, «Батьківщина» – 8,0% та «За майбутнє» – 5,9%.

Рубрика: Політика

12:46 24 вересня 2020 р.

Куди влада витратила «ковідні» гроші? У Львові заявили про необхідність створення слідчої комісії з цього питання

На ліки чи на дороги? Фонд протидії коронавірусній інфекції налічував близько 66 млрд грн. Але чиновники плутаються у звітах, коли розповідають, на які саме потреби і яку суму витратили.

Рубрика: Політика

23:17 23 вересня 2020 р.

Кумівство у ВР: ухвалено закон, який забороняє депутатам усіх рівнів брати на роботу помічниками родичів і близьких осіб

Український парламент ухвалив закон, який забороняє депутатам усіх рівнів приймати на роботу помічниками родичів і близьких осіб. Такі вимоги на підставі закону "Про запобігання корупції" діють щодо держслужбовців та посадових осіб, однак досі не стосувалися народних обранців.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу