Хто найбільше розбагатів в Україні за час пандемії коронавірусу: новий рейтинг Forbes

15:26 14 березня 2021 р.

Forbes оновив рейтинг українських мільярдерів. Його очолює Рінат Ахметов, повідомляє Forbes Україна. Новими учасниками, у порівнянні з квітнем минулого року, стали п'ятий президент України Петро Порошенко та депутат Вадим Новинський.

Видання зазначає, що кільком українським мільярдерам допомогло збільшити статки зростання цін на сталь і нафту. Втратив позицію у рейтингу доларових мільярдерів власник "МХП" Юрій Косюк - за даними видання, через зниження ринкової вартості його активів.

Про це повідомляє BBC-Україна, пише Dailylviv

Не потрапили до списку також співвласники "Епіцентру" Олександр та Галина Гереги - їхні спільні статки перевищують 1 млрд доларів, але подружжя включають до рейтингу найбагатших людей світу, коли воно володіє понад 2 млрд доларів.

У квітні 2020 року до списку доларових мільярдерів Forbes зарахував 2095 людей у всьому світі. Серед них були шість громадян України - Рінат Ахметов ($2,4 млрд), Віктор Пінчук ($1,3 млрд), Геннадій Боголюбов ($1,2 млрд), Юрій Косюк ($1,1 млрд), Ігор Коломойський ($1 млрд) та Костянтин Жеваго ($1 млрд).

Найбагатшим українцем станом на березень 2021 року видання називає Ріната Ахметова. Його статки оцінюють у $7,6 млрд, і він посідає 330-місце серед найбагатших людей світу. Найціннішими його активами видання називає компанії Метінвест ($3,3 млрд) і ДТЕК ($2,2 млрд).

Другу позицію посідає Віктор Пінчук з $2,5 млрд. Серед основних активів Віктора Пінчука - нерухомість ($0,8 млрд), грошові активи ($0,7 млрд) та виробник труб Interpipe ($0,5 млрд).

На третьому місці опинився Костянтин Жеваго з $2,4 млрд. Ключовими активами Жеваго, на думку редакції Forbes, є гірничодобувна компанія Ferrexpo ($1,4 млрд), фармацевтична корпорація Arterium ($0,3 млрд) та грошові активи ($0,6 млрд).

"Після оновлення глобального списку мільярдерів з редакцією Forbes Україна зв'язалися представники Костянтина Жеваго для уточнення суми грошових коштів, які йому належать. Вони складають не $0,3 млрд, а $0,6 млрд. Тому Forbes.ua і Forbes.com змінили оцінку статків Жеваго на $2,4 млрд", - зазначають у виданні.

Статки Ігоря Коломойського у Forbes оцінили у $1,8 млрд. Найцінніші активи - нафтогазові ($0,7 млрд) та металургійні ($0,4 млрд). Активи його партнера Геннадія Боголюбова оцінили в $1,7 млрд.

Статки Петра Порошенка Forbes оцінює в $1,6 млрд. Зокрема, до його активів належать компанія Roshen ($1,1 млрд) та грошові активи ($0,2 млрд).

Партнер Ріната Ахметова Вадим Новинський має статки в $1,4 млрд. Йдеться переважно про "Метінвест" ($1,1 млрд).

Причина корупції в Україні: кілька людей володіють величезною частиною всього

Україна засолоджує Європу шоколадом і кондитерськими виробами

ЗАХІДЕНЕРГО і ще дві компанії Ахметова оштрафовано на 1 млн 700 тис грн

dailylviv.com

До теми

15:35 24 вересня 2021 р.

У Львові приміщення, де колись працювали інформагенції ТАРС, РАТАУ та Укрінформ, продадуть без аукціону

Не знайшли другого охочого придбати нежитлове приміщення у пам'ятці архітектури місцевого значення, де колись розміщувалися інформаційні агенції ТАРС, РАТАУ та Укрінформ.

Рубрика: Економіка

14:34 24 вересня 2021 р.

Протизаконний ремонт приміщення навпроти вікон міського голови Львова, - ЛМР

Чиновниця з ЛМР закликала невідомих їй власників приміщення на площі Ринок, 37-38 зупинити роботи без дозвільних документів. Інакше ЛМР звернеться в ДІАМ (архбудконтроль) та у поліцію щодо порушення справи за проведення робіт на об'єкті культурної спадщини.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу