ЗАХІДЕНЕРГО і ще дві компанії Ахметова оштрафовано на 1 млн 700 тис грн

11:37 12 березня 2021 р.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), наклала максимально можливі штрафні санкції на АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО», АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» та ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО».

Повідомлення про це є на сайті НКРЕКП, пише Dailylviv.

Підставою позапланових перевірок зазначених ліцензіатів є недотримання вимог законодавства щодо критичного стану забезпечення паливом, а саме, обов’язку виробників, які виробляють електричну енергію з використанням вуглеводнів, мати необхідні резерви відповідного палива з метою забезпечення безпеки постачання електричної енергії.

За результатами перевірок на АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО», АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» та ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» було накладено штраф у розмірі по 1 млн. 700 тис грн.

«Такі кричущі порушення, що призвели до ситуації, коли вся країна опинилась під ризиком відключення від електропостачання, заслуговують на найсуворіші штрафні санкції. Втім, ми сьогодні накладаємо на ці компанії максимальний штраф, а перед законодавцями ми ініціюватимемо питання щодо збільшення розміру штрафів у подібних ситуаціях», - заявив під час засідання Голова НКРЕКП Валерій Тарасюк.

 Він також відзначив нездоровий лобізм інтересів компанії ДТЕК з боку народних депутатів України Л.Буймістр, О.Кучеренка, М.Волинця, В.Наливайченка, О.Гончаренка, які брали участь в інформаційних кампаніях проти органів державної влади до та під час проведення перевірок згаданих підприємств.

«Матеріали перевірок зазначених компаній ДТЕК ми направляємо до Антимонопольного комітету України, а також до Міненерго та Держенергонагляду для проведення перевірки технічного стану обладнання компаній, надання оцінки щодо причин, які призвели до технологічних відмов обладнання та відповідних організаційних висновків. Крім того, така поведінка виробників електричної енергії становить загрозу не лише енергетичній, а й національній безпеці країни, тому матеріали перевірки будуть направлені також до Ради національної безпеки і оборони України, а також до правоохоронних органів для відповідного реагування» - наголосив Голова Регулятора.

Уночі буде -14. А на Львівщині аварійно зупинили енергоблок Добротвірської ТЕС, - голова комітету

 

Ахметов віддає Львову за високі ціни на електроенергію

Денис Шмигаль має причину записатися на прийом до Ріната Ахметова

dailylviv.com

До теми

21:38 28 вересня 2021 р.

Dragon Capital придбала новий бізнесцентр у Львові в давнього партнера Андрія Садового

Українська інвестиційна компанія Dragon Capital придбала новий бізнес-центр «Viking», що на вул. Зеленій у Львові. «Viking» стане другим бізнес-центром компанії у Львові.

Рубрика: Економіка

20:47 28 вересня 2021 р.

1595 власників приватних домогосподарств на Львівщині встановили сонячні електростанції

Сьогодні, 28 вересня відбулось чергове засідання комісії з питань відшкодування з обласного бюджету частини вартості обладнання, що використовує відновлювані джерела енергії та яке придбане й установлене фізичними особами за власні кошти в межах «Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021-2025 роки».

Рубрика: Економіка

12:48 28 вересня 2021 р.

Новояворівськ та Новий Розділ готові до опалювального сезону, - ЛОДА

Сьогодні, 28 вересня, відбулась онлайн нарада із заступником Міністра розвитку громад та територій України Наталією Хоцянівською щодо проблемних питань з підготовки областей до опалювального сезону. Львівщина долучилась онлайн.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу