У Львові врятували від задухи пʼятирічну дівчинку: видалили з легені величезний гнійник

14:15 17 листопада 2022 р.

Фото до новини

Медики лікарні святого Миколая Першого медичного об’єднання Львова прооперували п’ятирічну Юлю з плевральним ускладненням пневмонії. Таке, зазвичай, розвивається вже в людей похилого віку або хворих з імунодефіцитом.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Маленька Юля потрапила до дитячої лікарні з правосторонньою пневмонією. Захворювання спричинене вірусною інфекцією сovid та ускладнене плевритом, тобто станом, коли в навкололегеневій порожнині накопичується зайва рідина. Через інфекцію, що почала розвиватися в цій рідині, у правій легені дівчинки утворився гнійник. Та через сovid імунна система дитини не змогла впоратися з бактерією.

«Традиційне лікування антибіотиками та застосування дренажу Юлі не допомагали – дівчинку лихоманило, в неї були ознаки дихальної недостатності. Потрібно було діяти негайно, адже в дитини могла розвинутися хронічна гнійна інфекція чи навіть сепсис. Тому їй провели оперативне втручання – декортикацію легені», – розповідають у лікарні.

Під час операції спеціалісти хірургічного відділення лікарні святого Миколая розправили легеню дівчинки та, зробивши два проколи, малоінвазивно усунули вогнище інфекції.

Оперативне втручання дозволило зменшити тривалість перебування дівчинки у лікарні – вже на шосту добу Юля продовжила лікування вдома. Тепер дівчинка проходить реабілітацію та продовжує одужувати вдома.

Львівські лікарі зробили унікальну операцію: роз’єднали сечову та статеву системи

Львівські лікарі врятували недоношене немовля: історія породіллі з Київщини

Львівські лікарі пересадили нирку 4-річному хлопчику

Львівські лікарі врятували однорічну дівчинку з Харківщини з нейробластомою грудного відділу хребта

Львівські лікарі двотижневому хлопчику сформують штучний стравохід

У Львові трансплантували нирку дитині від неродинного донора

У Львові американський кардіохірург проперував триденну дитину з рідкісною патологією серця

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини