У Львові американський кардіохірург проперував триденну дитину з рідкісною патологією серця

14:12 17 червня 2022 р.

Відомий американський кардіохірург Вільям Новік з командою Novic Cardiac Allience знову приїхав до Першого медоб’єднання Львова. За тиждень Вільям спільно з нашими кардіохірургами прооперував п’ятьох дітей.

Про це інформує пресслужба ЛМР,  пише Dailylviv.com.

Під час свого візиту команда американських медиків долучилась до складних оперативних втручань на аортальному, мітральному та тристулковому клапанах. Найменшому пацієнту було лише 3 доби, найстаршому – 18 років.

Найскладнішим хірургічним втручанням стала операція Росса у 4-річної Настуні, стан якої уже був критичним. Щоб врятувати їй життя, кардіохірурги замінили вражений аортальний клапан дівчинки на її власний клапан легеневої артерії.

Також команда Вільяма Новіка передала ТМО витратні матеріали та медичне обладнання вагою близько 2,5 тонни, з яким наші спеціалісти уже почали працювати.

Це вже четверта місія Novic Cardiac Allience до Львова задля розвитку дитячої кардіохірургії на Заході України. За час співпраці прооперовано понад пів сотні діток зі складними вадами серця та стільки ж проконсультовано.

Цьогоріч команда Novic Cardiac Allience планує приїхати до Львова ще щонайменше двічі.

Нагадаємо, нещодавно міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся із Вільямом Новіком та подякував за рятування сердець маленьких українців, нагородивши лікаря Золотим гербом Львова.

 

dailylviv.com

До теми

16:12 16 червня 2022 р.

У Львові залізничну лікарню роблять університетською клінікою: колектив - проти

У зверненні до міністра оборони трудовий колектив вважає, що майновий комплекс, який складається з трьох корпусів, планують розділити, передавши частину під університетську клініку, а частину - для продажу.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу