Львівський ОТЦК і СП заперечує затримування військовозобв'язаних і попереджає про російські ІПСО

17:05 26 квітня 2024 р.

Фото до новини

Ворог поширює повідомлення про нібито значне збільшення кількості груп оповіщення, обмеження вільного пересування цивільного населення, затримування і відбирання мобільних телефонів з метою залякування українського населення, дискредитації ТЦК та зриву мобілізації.

Про це повідомила служба зв’язків з громадськістю Львівського ОТЦК та СП, пише  DailyLviv.com.

У соціальних мережах поширюють неправдиві повідомлення про роботу РТЦК та СП Львівської області. Про нібито значне збільшення кількості груп оповіщення, обмеження вільного пересування цивільного населення, затримування і відбирання мобільних телефонів тощо.

Наголошуємо – повідомлення такого змісту, опубліковані у соціальних мережах чи озвучені усно, є фейками. І мають усі ознаки російської інформаційно-психологічної операції (ІПСО). Фейкові новини з короткими емоційними коментарями є одним з найпопулярніших методів російських пропагандистів. Ворог поширює такі повідомлення з метою залякування українського населення, дискредитації ТЦК та зриву мобілізації.

Читайте такожМіноборони розклало закон про мобілізацію на 20 слайдів і нагадало про 5 речей, які має зробити Кабмін

Розповсюдження таких повідомлень грає на руку ворогу. Наполегливо рекомендуємо уникати поширення подібних повідомлень. А також критично сприймати всю інформацію, яку споживаєте у соціальних мережах.

Завжди звертайте увагу на джерело поширення інформації та довіряйте лише перевіреним медіа. Якщо джерело анонімне, або неможливо виявити, хто найперший поширив цю інформацію – це перший дзвінок, що перед вами може бути ІПСО.

Звертайте також увагу, чи повідомлення не провокує у вас сильні емоції, такі як страх, злість чи паніку. Якщо так – це другий дзвінок, що перед вами ІПСО. Нагадуємо, що інформаційна гігієна під час воєнного стану необхідна для того, щоб ефективно боротися з ворогом. 

Читайте такожЗа що Львівський ОТЦК та СП засудив поведінку військовослужбовців з яворівського підрозділу (відео)

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів