Поліціянти передали у Львові в дитбудинок немовля

12:00 13 грудня 2017 р.

Фото до новини


Фото: скріншот зі сторінки на сайті Львівського обласного управління поліції

Лікарі поставили хлопчику, якому ще не виповнилось й року, попередній діагноз «переохолодження, гіпертрофія, затримка психофізичного розвитку, анемія та рахіт».

У Львівському обласному управлінні поліції розповіли сьогодні, 13 грудня, про те, як його працівники врятували немовля від батьків-алкоголіків: «Дитину було вилучено на підставі рішення Франківської районної адміністрації. Коли працівники сектору ювенальної превенції Франківського відділу поліції разом з працівниками соціальної служби та служби у справах дітей прийшли у квартиру, розташовану в одному з будинків на вулиці Княгині Ольги у Львові, хлопчик плакав, а його мати перебувала у стані алкогольного сп’яніння».
«Немовля доставили у лікарню, де медики попередньо діагностували у нього «переохолодження, гіпертрофію, затримку психофізичного розвитку, анемію та рахіт.
Сусіди повідомили правоохоронцям, що у квартирі часто збираються шумні компанії, розпивають спиртне, а дитина часто плаче та не отримує належного догляду, оскільки мати зловживає алкоголем. Після обстеження та лікування хлопчик буде поміщений в один із львівських дитячих будинків. Наразі вирішується питання про відкриття кримінального провадження», – поінформували також у прес-службі Львівського обласного управління поліції.

Як інформував «ЩЛ», рятувальники розблокували у Львові немовля.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини