Дахи Львова ремонтує фірма з чорного списку Антимонопольного комітету

20:57 21 січня 2022 р.

Фото до новини

Попри «чорний список» АМКУ, за даними порталу YouControl, у 2021 році підприємство отримало у Львові державних замовлень на 1,4 млн грн.

Державне підприємство «Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької» за переговорною процедурою уклало угоду з ТОВ «Крона-Мах» на ремонтні роботи даху за 289 тис. грн. Договір було укладено у липні 2021 року і внесено до нього зміни 29 грудня 2021 року. В кінці минулого року вся сума за здійснення аварійно-відновлювальних робіт з ремонту даху була оплачена підряднику. Ремонт даху здійснювався в рамках програми президента «Велика реставрація», згідно з якою передбачена також і реставрація приміщень камерної сцени. За основною угодою роботи з реставрації приміщень камерної сцени театру здійснює ПП «Фірма «Будремсервіс» за 12 млн грн. Про це повідомляють Наші гроші.Львів, пише Dailylviv.com. 

Експерт «Центру громадського моніторингу та досліджень» Юрій Кузько пояснює:

«Замовник неправомірно уклав договір за результатом переговорної процедури закупівлі з ТОВ «Крона-Мах», підприємством, яке ще з квітня 2020 року перебуває у так званому «чорному списку» АМКУ. Відповідно до вимог статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі», замовник зобов’язаний був відмовити такому учаснику в участі в переговорній процедурі закупівлі».

Вперше підприємство було оштрафовано АМКУ у квітні 2020 року на 272 тис. грн разом з приватним підприємцем Володимиром Корчинським. Штраф був накладений за «розпил» двох тендерів від Залізничної та Личаківської районних державних адміністрації Львівщини. Самі торги відбулись у 2019 році. Тоді юристи проєкту «Тисни» (Bihus.info) написали звернення в АМКУ, після чого комітет встановив факт порушень поведінки на торгах.

Проте це не завадило Львівському КП «Ратуша-сервіс» у червні минулого року укласти угоду на ремонт технічного приміщення в Львівській міській раді зі співзасновником фірми «Крона-Мах» Андрієм Кравчишиним.

ТОВ «Крона-Мах» зареєстроване у 2005 року у Львові Андрієм та Ярославою Кравчишиними. Попри «чорний список» АМКУ, за даними порталу YouControl, у 2021 році підприємство отримало державних замовлень на 1,4 млн грн. Наприклад, у вересні 2021 року Залізнична райдержадміністрація уклала угоду з фірмою на ремонт даху житлового будинку по вул. Олени Степанівни за 548 тис. грн. Також з останніх підрядів, що фірма отримала 30 грудня, закупівля Департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР на реставрацію житлового будинку на вул. Нечуя-Левицького за 224 тис. грн.

Гірськолижний курорт Антонова у Славському розбудовуватимуть з весни 2022 року: 75 км трас, 2 гондоли, шестимісні витяги

Фірма-фаворит добудовуватиме гімназію у Львові з новою начальницею управління освіти

У Львові оштрафували компанію-махляра на закупівлях шкільних меблів

Капремонт за 3 млн площі Відродження в місті Рудки: всі стежки ведуть до Слонівських

З чотирьох змовників торгів для Львівського держуніверситету безпеки життєдіяльності оштрафували лише одну

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів