Нові можливості у системі «YouControl»

13:34 12 грудня 2019 р.

Банківський «FinScore» дозволить перевірити надійність банків; чотири ризик-фактори із «BI ProZorro» свідчать про ризики у держзакупівлях; розділ «Перевірка СБУ» розкаже про дезертирів і «зрадників» у модулі Фізичних осіб.

YouControl розробив інноваційне рішення для виявлення реальних кінцевих бенефіціарних власників. А також інтегрувався з експертно-правовою системою “Expertus: Головбух” від MCFR та починає співпрацю з Українською Радою Бізнесу.

Ренкінг фінансової надійності з BankFinScore дозволяє за кілька кліків провести експрес-перевірку фінансової стійкості банків України, порівняти їхні позиції з іншими, а також відстежувати щоквартальні зміни. Доступний всім навіть без реєстрації.

У систему YouControl додалися чотири ризик-фактори із BI ProZorro, що свідчать про ризики, пов’язані із участю компаній у держзакупівлях. Їх можна знайти в експрес-аналізі та у розділі “Державні закупівлі”. 

Модуль YouControl “Фізичні особи” доповнений розділом “Перевірка СБУ”. Тепер ви можете дізнатися, чи фігурує людина в списках дезертирів або зрадила присязі.

Аналітики YouControl запропонували інноваційне рішення для виявлення реальних кінцевих бенефіціарних власників юридичних осіб. Його впровадження дозволить збільшити прозорість бізнес-середовища та зменшити рівень корупції в Україні.

Нагадаємо, що цього року Львівська міська рада збільшила видатки департаменту економічного розвитку на суму 40 тисяч гривень на оплату послуг з обслуговування програми «Youcontrol».

dailylviv.com

До теми

17:04 7 травня 2021 р.

У Львові оголосили конкурс на новий СІЗО

У Львові оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

Рубрика: Економіка

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу