У міськраді внесли зміни до бюджету Львова

13:40 12 липня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 12 липня, на засіданні виконавчого комітету ЛМР затвердили рішення «Про зміни до міського бюджету Львова на 2019 рік».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «За пропозиціями головних розпорядників коштів буде здійснено перерозподіл видатків міського бюджету, у тому числі збільшено видатки департаменту економічного розвитку на суму 40 тисяч гривень на оплату послуг з обслуговування програми «Youcontrol», а також за палітурні роботи (архівування документів) за рахунок зменшення видатків виконавчому комітету, передбачених на виконання рішень судів».

«Перерозподілено видатки на програми соціального захисту в сумі 25 тисяч гривень та буде передбачено видатки в сумі 6,3 тисячі гривень на оплату послуг з вивезення твердих побутових відходів для Центру дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за рахунок зменшення видатків на придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів», – поінформували також у міськраді.

«Збільшено видатки на суму 34 тисяч гривень для введення посади адміністратора в культурно-мистецький центр «Супутник» з 01.07.2019 за рахунок зменшення видатків на фінансову підтримку театрів», – розповіли також у міськраді.

Директор департаменту фінансової політики Олег Іщук відзначив: «Відповідно до розпорядження ОДА, також передбачена субвенція на зовнішнє освітлення для Брюховичів у сумі 319 тисяч гривень. Маємо це відобразити в бюджеті і їм перерахувати».

dailylviv.com

До теми

21:44 15 червня 2021 р.

Рів у Польщі, де розбилися два українські автобуси, зрівняють з землею

У Польщі вирішили засипати землею глибокий рів при з’їзді пункту обслуговування пасажирів “Кашице” (MOP Kaszyce), де у березні цього року з інтервалом у два тижні в аварію потрапили два українські автобуси.

Рубрика: Ситуації

20:25 15 червня 2021 р.

У Львові пікетували суд на захист Василя Петрика, якого правоохоронці підозрюють у привласненні 1 млн грн

Правоохоронці повідомили про підозру львівському пам’яткоохоронцю та новопризначеному начальнику обласного управління охорони об’єктів культурної спадщини Василю Петрику. Його підозрюють у привласненні понад одного мільйона гривень під час реставраційних робіт на території заповідника "Древній Звенигород".

Рубрика: Ситуації

17:17 15 червня 2021 р.

Перевізників Золочівського напрямку покарають штрафами

14 червня управління транспорту та зв’язку облдержадміністрації спільно з Західним міжрегіональним управлінням Укртрансбезпеки здійснили заходи державного контролю щодо дотримання автотранспортними підприємствами вимог транспортного законодавства під час обслуговування автобусних маршрутів загального користування.

Рубрика: Ситуації

09:06 15 червня 2021 р.

Сьогодні у Львові водоканал возитиме воду водовозками. Перелік вулиць

Сьогодні ЛМКП «Львівводоканал» буде проводити ремонтні роботи на водомережах. Внаслідок планових робіт буде призупинено подачу води до частини вулиць міста. Роботи триватимуть 15 червня з 10.00 до 24.00 год.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу