З чотирьох змовників торгів для Львівського держуніверситету безпеки життєдіяльності оштрафували лише одну

13:28 20 вересня 2021 р.

Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало підприємицю Світлану Войцович на загальну суму 336 тис. грн за спотворення результатів торгів та порушення «Про захист економічної конкуренції».

На підприємицю наклали два штрафи по 168 тис. грн за шахраювання під час закупівель продуктів. У рішеннях АМКУ йдеться про спотворення результатів торгів у 14 державних закупівлях, 11 з яких проводились на замовлення Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. У всіх цих випадках вона конкурувала з підприємцями Ольгою та Андрієм Пітулами. Підприємці Пітули не були оштрафовані, оскільки одночасно припинили діяльність як фізичні особи підприємці (ФОП).

Про це повідомляють Наші гроші.Львів у публікації  "Улюблену постачальницю «надзвичайників» оштрафували на третину мільйона за змову", пише Dailylviv.com. 

Вперше про змову цих підприємців «Наші гроші. Львів» написали ще 5 листопада 2018 року. Згодом, на початку 2020 року, журналісти виявили факти маніпулювання на відкритих торгах пов’язаних між собою Світланою Войцович та Андрієм та Ольгою Пітулами. Після публікації експерти із «Центру громадського моніторингу і досліджень» звернулись зі скаргою до АМКУ.

Ми встановили також, що документи підприємців були підготовлені на техніці Львівського університету, оскільки мають однакові дефекти друку з документацією тендерного комітету. Своєю чергою АМКУ виявила, що ІР-адреса з якої підприємці подавали свої пропозиції, закріплена за Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності (замовником).

Також Антимонопольний комітет виявив, що учасники «синхронізовано подавали тендерні пропозиції, мають спільні властивості файлів, однакові особливості в оформленні документів, здійснювали оплату коштів майданчику в одному банку і в однаковий час, використовували спільні засоби зв’язку, та узгоджували поведінку на торгах».

Підприємиця Світлана Войцович зареєстрована як ФОП 1999 року, в основному займається роздрібною торгівлею запасними частинами і приладдям для автомобілів. Державні замовлення Войцович почала отримувати з 2017 року, загалом на суму близько 2 млн грн. Також вона близько 16 разів конкурувала з подружжям Андрієм та Ольгою Пітулами.

Ці підприємці розпочали діяльність на початку 2000-х, в основному спеціалізуються на вирощуванні овочів. Андрій Пітула за ввесь час отримав близько 4 млн грн. державних замовлень, а його дружина Ольга – 3,9 млн грн. Усі троє підприємці зареєстровані у місті Перемишляни.

Окрім штрафу, рішення АМКУ передбачає заборону участі у відкритих торгах на три роки.

dailylviv.com

До теми

23:07 15 жовтня 2021 р.

СБУ перевірить 23 компанії, які добувають газ і нафту за сумнівними дозволами

Сьогодні Рада національної безпеки і оборони (РНБО) доручила Службі безпеки України (СБУ) перевірити законність отримання дозволів компаній нафтогазової промисловості.

Рубрика: Економіка

22:22 15 жовтня 2021 р.

Громади тонутимуть у багатомільйонних боргах: у Дрогобичі вимушено підвищують тарифи на теплоенергію

Рішенням виконкому Дрогобицької міської ради від 15 жовтня 2021 року затверджено новий тариф на газ для КП «Дрогобичтеплоенерго». У зв’язку з різким зростанням вартості природного газу в Україні, тарифи на теплову енергію вимушено піднімають.

Рубрика: Економіка

13:28 15 жовтня 2021 р.

Тисячі тонн: селяни на Львівщині скооперувалися для продажу органічних ягід у ЄС (відео)

150 тонн органічних ягід продало цього сезону в країни ЄС ФГ «Біоконцепт - Гарденія”. Наступного року фермерське господарство плануємо реалізувати близько 200 тонн лише органічної полуниці.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу