У львів'ян забирають перепустки в центр, через те, що вони не мають, де припаркуватися

11:54 18 лютого 2021 р.

Фото до новини

Через паркування у невстановлених, на думку мерії, місцях анульовано 24 перепустки на в'їзд у центральну частину міста. У мерії наголошують: якщо мешканці, які мають перепустки на в'їзд на пл. Ринок, залишатимуть свої авто у невстановлених місцях, такі перепустки також будуть анульовані.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

«Мешканцям, які проживають у центральній частині міста, чи особам, які мають оформлене право власності на помешкання чи приміщення у центрі міста, видають перепустки на право в'їзду. Отримуючи перепустку, мешканцям повідомляють, де саме вони можуть паркувати свої авто. До прикладу, якщо особа живе на вул. Театральній, то вона може паркувати авто на вул.Театральній. Якщо ж мешканець живе на пл. Ринок, то він може паркувати авто на вул. Друкарській та бічних. Тобто на перепустці мешканцю вказують, де саме він може залишати своє авто.

Не можна паркувати машини на пл. Ринок, вул. Шевській, біля Катедри.

З огляду на те, що вулиці були заметені снігом і, очевидно, власники авто не бажали розчистити свої місця для паркування, вони почали ставити машини на пл. Ринок. За такі порушення інспектори з паркування їх штрафували. Розмір штрафу — 255 і 510 грн. Однак це на порушників не вплинуло, тому робоча група, у яку, відповідно до рішення виконавчого комітету, входять представник районної адміністрації, «Муніципальної варти», «Ратуші сервіс», юристи, одноголосно прийняла рішення про анулювання 24 перепусток на в'їзд", — розповів начальник управління безпеки міста Юрій Діль.

За його словами, перепустки анульовані на один місяць.

«Таку роботу будемо продовжувати. Має бути порядок. На превеликий жаль, ми зіткнулися з тим, що автомобілі почали паркувати практично біля входу у Ратушу. Це не припустимо. Тому „Муніципальна варта“ щодня моніторить ситуацію і слідкує, щоб були дотримані всі правила щодо в'їзду і паркування на пл. Ринок. Натомість порушникам перепустки будемо анульовувати», — додала заступниця міського голови з питань ЖКГ Ірина Маруняк.

Але урядовці мерії мовчать про те, що вони мали би забезпечити львів'ян придатними для паркування місцями: бодай розчистити їх від завалів снігу. Наразі  паркувальний сервіс у Львові обмежується вимаганням грошей за непристосовані для паркування місця та штрафами.

Як захиститися від паркувального рекету у Львові

На проспекті Шевченка у Львові бурулька травмувала дівчину. Потерпіла - в лікарні

Брила снігу у Львові впала на киянина. Викликали швидку

Піскосуміш на дорогах Львова: у кого купують і за якою ціною

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів