У школах вивчатимуть протимінну діяльність і без бомбосховищ навчальний рік в офлайні не розпочнеться

19:49 19 липня 2022 р.

Фото до новини

У закладах освіти, які не виконують безпекові вимоги, навчальний рік в офлайні не розпочнеться.

Про це сьогодні, 19 липня, під час брифінгу в Укрінформі заявила речниця МВС України Альона Матвєєва, пише Dailylviv.com.

Вона повідомила, що у рамках проєкту МВС України «Безпечне освітнє середовище в умовах війни» перед початком навчального року представники ДСНС та поліції перевірять наявність та готовність бомбосховищ у закладах освіти, а також разом з освітянами проведуть низку профілактичних заходів. 

Як зазначила Альона Матвєєва, рішення про початок і форму  навчання в закладах освіти буде прийматися окремо в кожному регіоні або навіть кожному закладі освіти. У зв’язку із цим, на місцях у постійному режимі триває вивчення ситуації та, залежно від рівня безпеки, буде прийматися рішення про дистанційне чи очне навчання. При цьому, напередодні навчального року заклади освіти перевірять на наявність бомбосховищ.

«Проєкт МВС «Безпечне освітнє середовище в умовах війни» передбачено, що служби МВС відвідають усі навчальні заклади. Ми розглядаємо це як складову навчання наших діток із погляду знання ними базових вимог безпеки життєдіяльності в умовах воєнного стану. Тож будуть внесені необхідні зміни у зміст навчальних програм для 6–11 класів. Зокрема, до предмета «Захист України» буде додано окремий блок, який стосуватиметься протимінної діяльності», - розповіла речниця МВС.

Також у ході реалізації проєкт заплановано розробити «Абетку з безпеки для школяра середньої школи» та відповідний мобільний додаток, аби кожна дитина могла знайти для себе відповіді на запитання – як себе поводити в різноманітних небезпечних ситуаціях.

«Окрім того, у рамках проєкт планується розміщення у кожній школі інформаційних стендів, на яких у яскравій та доступній формі буде викладено основні правила поведінки дітей в умовах воєнного стану. Цей проєкт буде реалізовано у співпраці з Міністерством освіти та науки», - підкреслила Альона Матвєєва.

Першокласники на Львівщині навчатимуться очно за певних умов

Офлайн і онлайн: міністр освіти пояснив, як навчатимуться школярі з 1 вересня

Навчання у школах Львівщини буде залежати від наявності укриття

Учні і студенти з України зможуть продовжити навчання в Польщі

Війна в Україні: школи Львова переведено на дистанційне навчання

8 червня у Варшаві стартували інтеграційні уроки для польських і українських учнів

У Польщі українські школярі зможуть складати іспити на атестат зрілості

У школах Польщі навчається уже понад 81 тис учнів з України

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів