Першокласники на Львівщині навчатимуться очно за певних умов

13:10 22 червня 2022 р.

Фото до новини

У перший клас на Львівщині цьогоріч підуть понад 26 тисяч дітей. Більше 200 з них – вимушені переселенці.

Щоб учні усіх класів у Львівській області навчалися очно, адже така форма навчання більш ефективна, треба вирішити два виклики: знайти житло для понад 20 тисяч ВПО, які зараз проживають у закладах освіти області, й облаштувати у школах укриття, де школярі й освітяни можуть сховатися у разі небезпеки. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, пише Dailylviv.com.         .

У департаменті освіти і науки ЛОВА рекомендують:

Переобладнати закриті школи, народні доми, бібліотеки, приватні будинки, у яких ніхто не проживає, для проживання жителів України, які через агресію росії стали ВПО і зараз тимчасово проживають у закладах освіти.

Якщо у школі є належне укриття і усі учні та педколектив можуть поміститися у ньому, обрати очну форму навчання.

Якщо у школі є укриття, у якому поміщається половина учнів школи, обрати змішане навчання: чергувати очне та дистанційне навчання таким чином, щоб очно одночасно навчалася така кількість учнів і працівників, яка поміщається в укритті.

Якщо поруч зі школою є укриття у державній, комунальній, громадській чи приватній будівлі, можна, погодивши це з власником, розпочинати очне чи змішане навчання, залежно від кількості учнів та освітян, яких може вмістити приміщення.

Якщо ні в школі, ні поруч немає укриття і нема можливості створити найпростіше укриття, у департаменті рекомендують: підвозити учнів 1-4 та 10 - 11 класів до найближчої школи з укриттям, щоб проводити очне навчання в іншу зміну. 

Переглянути усі рекомендації можна тут.

Рекомендації уже розіслали у громади області на виконання. Відновити нормальний освітній процес дуже важливо. Але безпека дітей – перш за все.

Учні і студенти з України зможуть продовжити навчання в Польщі

Війна в Україні: школи Львова переведено на дистанційне навчання

8 червня у Варшаві стартували інтеграційні уроки для польських і українських учнів

У Польщі українські школярі зможуть складати іспити на атестат зрілості

У школах Польщі навчається уже понад 81 тис учнів з України

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів