Збір коштів серед батьків на укриття в школах: у Львові почалися перевірки

16:34 16 червня 2022 р.

Напередодні нового навчального року у Львівській міській територіальній громаді перевіряють укриття всіх навчальних закладів, щоб із 1 вересня всі школярі повернулись до очного навчання.

Про це інормує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com

«Зараз перед нами стоїть завдання підготувати всі 127 шкіл Львівської МТГ до очного навчання з 1 вересня. Головна умова повернення до навчання в школах – безпека учнів. Відтак було сформовано 3 робочі групи із представників управління надзвичайних ситуацій, управління освіти, районних адміністрацій та директорів навчальних закладів. До кінця цього тижня вони перевіряють укриття усіх закладів освіти, відповідно наступного тижня ми будемо мати розуміння, де і що потрібно зробити», – розповів Євген Бойко, керівник департаменту гуманітарної політики Львова.

У профільному департаменті розуміють, що не всі шкільні укриття є в задовільному стані. Саме тому і були сформовані робочі групи, які за результатами обстеження подадуть інформацію про те, скільки коштів потрібно для приведення того чи іншого укриття до належного стану.

«Що стосується окремих повідомлень про те, що в якихось школах серед батьків збирають кошти на такі ремонтні роботи, то там будуть проведені службові розслідування. На рівні міста таких доручень керівникам закладів освіти не давали, і такі збори коштів є суворо забороненими. Нагадуємо, батьки можуть здійснювати добровільні пожертви на офіційні благодійні рахунки шкіл, витрати з яких здійснюють максимально прозоро на потреби навчальних закладів», – зазначає Євген Бойко та додає, що якщо хтось зіштовхнеться із повідомленнями про побори у школах, то з цією інформацією необхідно звернутися на Гарячу лінію міста за номером телефону 15-80.

Нагадаємо, з 2020 року діє наказ «Про заборону примусового збору коштів у закладах освіти», згідно з яким працівникам закладів освіти категорично заборонено незаконний збір коштів та матеріальних цінностей. Як альтернативу пропонують здійснювати прийом благодійних внесків виключно на добровільній основі шляхом перерахування їх на реєстраційні рахунки закладів освіти з обов’язковим оформленням відповідної документації та відображенням в бухгалтерському обліку.

Учні і студенти з України зможуть продовжити навчання в Польщі

Війна в Україні: школи Львова переведено на дистанційне навчання

8 червня у Варшаві стартували інтеграційні уроки для польських і українських учнів

У Польщі українські школярі зможуть складати іспити на атестат зрілості

У школах Польщі навчається уже понад 81 тис учнів з України

 

 

dailylviv.com

До теми

10:00 22 червня 2022 р.

Стало відомо, скількі учнів ПТНЗ зі Львівщини стажується зараз за кордоном

Уряд вдосконалив Порядок регулювання академічної мобільності щодо розширення можливостей навчання, стажування та викладання в своїй країні та за її межами.

Рубрика: Наука і техніка

17:15 14 червня 2022 р.

Навчання у школах Львівщини буде залежати від наявності укриття

Для того, щоб діти змогли 1 вересня повернутися за парти та здобувати якісну освіту, а навчальний процес був безпечним як для учнів, так і для педагогічних працівників, департамент освіти і науки Львівської ОВА підготував низку рекомендацій. Йдеться як про безпеку під час повітряних тривог, так і про загальну безпеку освітнього процесу.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу