Садовий розповів, як організують навчання у школах із вересня

19:20 8 липня 2022 р.

Фото до новини

Міський голова Львова Андрій Садовий розповів про організацію роботи міських навчальних закладів з першого вересня. Він наголосив, що для тих учнів, які не матимуть змоги долучитись до освітнього процесу фізично, продумують можливість онлайн-навчання.

Про це мер Львова розповів у прямому ефірі на власній сторінці у Facebook, пише Dailylviv.com.

«Перше питання, яке ставлять люди, – що в нас у Львові буде з освітнім процесом. Ми прийняли рішення з 1 вересня відновити навчання у наших школах. Це буде нормальне навчання, про яке ми давно вже забули через коронавірус та війну. Дуже непросто, коли діти навчаються через ZOOM. Звичайно, велика подяка всім вчителям та тим, хто організовує цей процес.

Ми готуємо школи. В багатьох навчальних закладах ще живуть українці, які приїхали зі сходу та півдня – ми знаходимо їм кращі умови, аби вони могли мати вільніше та спокійніше життя у Львові під час цього складного періоду. Натомість до 1 вересня всі школи мають бути готові: охайні та прибрані. Ми у кожній школі готуємо укриття, яке буде у належному стані. Якщо ж укриття не може бути підготовлене у конкретній школі, то ми знаходимо укриття поруч, у тих установах та організаціях, які можуть убезпечити дітей. Велика подяка усім, хто допомагає та долучається до цього процесу.

Якщо хтось, з тих чи інших причин, не може бути на офлайн-навчанні, ми продумаємо, щоб була можливість навчатись онлайн. Детальніше про це ми будемо говорити перед самим навчальним процесом», - акцентував Андрій Садовий.

Офлайн і онлайн: міністр освіти пояснив, як навчатимуться школярі з 1 вересня

Навчання у школах Львівщини буде залежати від наявності укриття

Учні і студенти з України зможуть продовжити навчання в Польщі

Війна в Україні: школи Львова переведено на дистанційне навчання

8 червня у Варшаві стартували інтеграційні уроки для польських і українських учнів

У Польщі українські школярі зможуть складати іспити на атестат зрілості

У школах Польщі навчається уже понад 81 тис учнів з України

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів