У Львові штрафуватимуть за світлову рекламу. До 170 тис грн (відео)

12:46 3 грудня 2021 р.

Міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що використання світлової реклами у центральній частині міста – зоні ЮНЕСКО – заборонено. За порушення цих вимог передбачено штраф.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Я би хотів закцентувати увагу на один дуже важливий момент. Місто готується до Нового року та Різдва, і ми зауважуємо, що в нас, у Львові, з’являється світлова реклама у вікнах житлових будинків під той чи інший бізнес. Напевно, наші підприємці не до кінця володіють інформацією про ті зміни, які прийняті на державному рівні. Прийнятий закон Верховною радою, який забороняє взагалі будь-яку рекламу в зоні ЮНЕСКО. Також ми на виконавчому комітеті 24 вересня прийняли рішення, яке забороняє будь-яку світлову рекламу в центральній частині міста. Хочу зауважити, що штраф за таке порушення може бути до 170 тисяч гривень.

Проблема полягає у тому, що є рекламні компанії, які починають нав’язувати тим чи іншим підприємцям дуже хорошу рекламу, яку виготовлять та постачають. Люди на це йдуть, не розуміючи, що їх ведуть насправді на манівці. Я би хотів, аби ця інформація була максимально публічною для всіх, хто займається підприємницькою діяльністю у місті.

Попрошу, аби в рамках наступних двох тижнів всі, хто мають світлову рекламу у місті, були про це поінформовані, тому що наступним кроком будуть приписи та демонтаж. Ми повинні дати підприємцям можливості самостійно усунути ці порушення, які є», - наголосив мер Львова.

У Львові хочуть знати, за чий кошт і хто виготовлятиме соціальну рекламу

Як розпізнати недобросовісну рекламу ліків, - АМКУ

Facebook помилково заблокував рекламу про користь вакцинації від коронавірусу

ЛМР звільнить підприємців від орендної плати, туристичного збору та оплати за рекламу


Відео: ЛМР

dailylviv.com

До теми

21:22 19 січня 2022 р.

Львівщина опинилась у помаранчевій зоні

Відбулось засідання комісії ТЕБ і НС, яке ініціював департамент охорони здоров’я Львівської ОДА у зв’язку з поширенням на території області коронавірусної інфекції.

Рубрика: Ситуації

20:26 19 січня 2022 р.

Тисячі українських перевізників, що здійснювали рейси до 12 країн ЄС, зупинили роботу

Асоціація міжнародних автомобільних перевізників вийде на мирну акцію протесту до Посольства Республіки Польща з вимогою не порушувати права українських перевізників через зменшення квоти дозволів на міжнародні перевезення.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу