Китайський Новий рік почнеться 12 лютого

21:35 10 лютого 2021 р.

Припадає він саме на цей день, бо свято знаменує собою початок місячного нового року, коли на небі з'являється Місяць-молодик.

Оскільки все залежить від Місяця, дата китайського Нового року змінюється щороку, але завжди припадає на дні між 21 січня та 20 лютого, нагадує BBC Україна. Святкування починаються 12 лютого і триватимуть 16 днів. Рік Щура поступиться місцем року Бика.

Китайський Новий рік також відомий як "Свято весни". Це найважливіше свято в китайському календарі.

За китайською традицією, кожен рік називається на честь однієї з 12 тварин китайського зодіаку: Щур, Бик, Тигр, Кролик, Дракон, Змія, Кінь, Коза, Мавпа, Півень, Собака та Свиня.

2021 року святкування по всьому світу, вочевидь, буде дещо іншим, ніж раніше, - через коронавірус. Через жорсткі обмеження, які досі діють в багатьох країнах, люди не зможуть зустрічатися великими компаніями.

У Китаї напередодні нового року мільйони людей зазвичай повертаються до своїх домівок, аби провести цей час з родиною. Але цього року людям рекомендують не робити цього. Мандрівники повинні пройти тестування на коронавірус.

Зазвичай перед початком святкування люди ретельно прибирають свої помешкання. Потім, коли настає Новий рік, за традицією, заборонено брати до рук мітлу, аби не вимести за двері везіння в Новому році.

Школи та підприємства країни можуть зачинятися на перші кілька днів нового року, аби кожен зміг провести час зі своєю сім'єю.

Люди їдять багато смачної їжі, зокрема суп з локшиною, який має принести щастя на весь рік. Проводять паради та вистави, на яких люди вбираються у традиційний одяг.

Крім того, запускають феєрверки, адже існує думка, що шум і світло відлякають нечисть на найближчі місяці.

Дорослі часом дарують дітям червоні конверти з грошима.

Урочистості тривають два тижні й завершуються Святом ліхтарів.

У Бориславі відкрили аптеку-музей Йогана Зега

Греко-католики починають святкувати Різдво 25-го грудня

 

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу