ЛКП Лев іде на карантин: що зроблять з хворими і травмованими тваринами

15:05 13 грудня 2021 р.

З початку року на ЛКП «Лев» пройшли ветеринарні процедури 1206 безпритульних та понад 6000 господарських тварин. Тут провели сотні ветеринарних оглядів та процедур - вакцинація, чіпування, переливання крові, операції тощо. Питання чистоти та стерильності є пріоритетними для підприємства.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Відтак, ЛКП перейде на плановий карантин з 1 до 14 січня, аби подбати про стерильність та чистоту усіх приміщень, транспорту, території й обладнання. Водночас, за словами очільника ЛКП «Лев» Андрія Пінчука, підприємство буде реагувати на ургентні випадки та приймати тварин у випадку травм чи покусів.

«Традиційно, кожного року з 1 до 14 січня на нашому підприємстві відбувається карантин. Це потрібно тому, що у нас впродовж року проходить через підприємство величезна кількість тварин, які можуть бути переносниками різних інфекцій. Відповідно, потрібно провести потужну дезінфекцію.

Під час карантину ЛКП «Лев» буде продовжувати здійснювати виїзди по ургентних випадках, зокрема, коли собака вагітна або тічкуюча, травмована тварина, або тварина, яка здійснила покус – така тварина має бути відловлена для карантину.

Жодна травмована тварина не буде випущена на вулицю, тому що вона не виживе. Всі тварини під час карантину будуть віддані на перетримку або ж залишаться на підприємстві у тих приміщеннях, де ми будемо почергово проводити дезінфекцію.

Також ми обов’язково будемо виїжджати на відлов тварин, які є потенційно господарськими, але втекли, до прикладу, якщо злякались феєрверку. Це важливо, аби допомогти волонтерам швидше знайти тварин.

На підприємстві зараз перебуває близько 50 тварин. ЛКП «Лев» працює за принципом, що тварини перебувають у нас впродовж 21 дня, після того тварина відпускається на вулицю, незалежно від пори року. Тварина повинна бути випущена, тому що ми не є притулком, ми є ветеринарно-стерилізаційним центром.

З 15 січня ми повноцінно відновимо свою роботу», - зазначив в.о. директора ЛКП «Лев» Андрій Пінчук

У ЛКП «Лев» наголошують, що не відпустять на вулицю жодного підопічного чотирилапого з 1 січня, як і було впродовж усіх попередніх років. Усі тварини або знайдуть свої сім'ї, або поїдуть на перетримку.

Також працівники закликають небайдужих львів’ян придивитися до тварин на сайті lkplev.com та взяти когось собі в сім'ю або на перетримку.
З 1 січня у ЛКП «Лев» стартує плановий щорічний карантин

70 тварин з ЛКП Лев викинуть на сніг і морозПів млн грн для собачого піару у Львові - замість обіцяного притулку для тварин (відео)

dailylviv.com

До теми

21:38 21 січня 2022 р.

Суддя Гриців, в якої вкрали $120 тис, влітку подарувала гроші на LEXUS синові-прокурору

Сьогодні у Шевченківському райсуді м.Львова мав бути розглянутий адміністративний протокол на Назара Гриціва, складений патрульною поліцією за керування прокурором у нетверезому стані автомобілем LEXUS ES300.

Рубрика: Ситуації

16:58 21 січня 2022 р.

Мер Львова залишився у Ратуші один: захворіли його заступники і керівники департаментів (відео)

У Львові всі заступники міського голови Львова захворіли на коронавірус, також на лікарняних перебуває багато керівників департаментів Львівської міської ради.

Рубрика: Ситуації

16:35 21 січня 2022 р.

Помер президент хору Орфей

Сьогодні у народному чоловічому хорі "Орфей" повідомили про смерть його президента Михайла Олійника.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу