Не зоопарк: у Львові розбудовують Центр утримання та реабілітації диких тварин

12:19 17 лютого 2021 р.

Фото Новини

У Домівці врятованих тварин, що є зоологічним відділом ландшафтного парку «Знесіння», провели робочу нараду за участі міського голови Львова Андрія Садового. Відтак, під час зустрічі обговорили важливість комплексного розвитку парку та Домівки.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

«Оскільки із харчуванням у Домівці зараз все нормально, я хочу підняти питання, яке озвучив рік тому. Нам треба в рамках парку «Знесіння» визначити чітку локацію, і в межах цієї локації провести архітектурний конкурс. За результатом цього архітектурного конкурсу — вибудувати відповідний простір для Домівки врятованих тварин. Тут має бути все зроблено просто та красиво.

Я не підтримую зоопарки та примусове утримання тварин для отримання вигоди. Якщо у нас концепт рятувати тварин, то, я вважаю, що цей простір має право на життя. Я переконаний, що мешканці Львова з дітьми будуть часто відвідувати його.

Ми маємо в центрі Львова понад 250 га зелених насаджень. Наше завдання — створити тут зону для відпочинку мешканців. Тут мають бути якісні бігові доріжки, якісні велосипедні доріжки, має бути все продумано в комплексі.

Нам потрібно продумати концепт того, як воно має бути, чітко визначити локацію, де і що має бути. Під цей проект можна було б знайти грантові кошти, але це історичний ареал, тому треба бути дуже уважними", — зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Так, за словами директорки парку «Знесіння» Уляни Тарас, наразі у Домівці перебуває близько 280 тварин.

«За останні півроку тут пророблений великий поступ», — акцентував заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач.

Додамо, що Домівка врятованих тварин перетворюється в повноцінний Центр утримання та реабілітації диких тварин.

Розширення території центру відбувається за рахунок важкодоступного пагорбу (гора Стефана), де тварини, що готуються до випуску в природу або такі, які постраждали від людей, можуть перебувати на відстані від відвідувачів і проходити реабілітацію.

Територія, де є вольєри, зараз залишається винятково експозиційною. Тут перебувають тварини, які не можуть бути повернуті в природу, але можуть добре витримувати контакт з відвідувачами.

Тварини потрапляють до центру від мешканців Львова, в результаті порятунку від важких обставин — травми чи жорстокого поводження.

В центрі є штатний ветеринар-реабілітолог, що здійснює первинну медичну допомогу та реабілітацію.

У Львові безпритульні коти житимуть у двоповерхових будинках (відео)

Убивство собаки: зоозахисники зі Львова просять прем'єр-міністра вплинути на два міністерства - внутрішніх справ та освіти і науки

У Львові нагадали про відповідальність за жорстоке поводження з тваринами

dailylviv.com

До теми

14:37 15 серпня 2022 р.

Синоптики застерігають про густий туман та грозу

Львівський регіональний центр з гідрометеорології повідомив, що 16 серпня у Львові вночі та вранці буде туман, видимістю 200 – 500 м. Вдень – гроза, шквал 15 – 20 м/с, град.

Рубрика: Природа

15:17 12 серпня 2022 р.

Пити чи не пити: якість води у річках Львівщини - де найліпша і найгірша

Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну у липні 2022 року зробило моніторинг якості поверхневих вод в межах української частини басейну р. Вісли.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу