70 тварин з ЛКП Лев викинуть на сніг і мороз

18:53 7 грудня 2021 р.

Волонтери Львова, які опікуються безпритульними котами та собаками, звернулися до керівництва ЛКП «Лев» з проханням скасувати карантин у закладі або перенести його на теплішу пору року.

Про це вони написали в Спільноті собачників Львова, інформує Dailylviv.com.

"Ми, волонтери міста та небайдужі громадяни, закликаємо вас скасувати щорічний зимовий карантин (або перенести його на більш теплу пору).

Зараз на підприємстві перебуває приблизно 70 тварин, серед них багато травмованих або тих, що проходять реабілітацію і потребують особливої опіки. Частина тварин не має опікунів чи навіть просто місця, куди б вони могли безпечно повернутися після перебування в ЛКП.

З огляду на різні обставини, зокрема епідемію, прилаштування тварин на підприємстві на досить низькому рівні – ви самі про це заявляли. Усі волонтери переобтяжені тваринами, тож розбирати ваших підопічних на перетримку під час карантину немає кому. Підприємства зачиняються, мешканці міста фінансово виснажені, кожен тепер сам ледве впорується зі своїми проблемами, погода лютує – а ви збираєтесь взяти і випустити за цих обставин тварин, які перебували у вас, але яким просто не вистачило часу, щоб знайти сім’ю.

Невже та дезинфекція, якою ви прикриваєте той придуманий каратин така важлива от саме зараз, а не, скажімо, навесні?! І невже весь той каратнтин ви так цілодобово все чистите і миєте, чи під шумок просто вивільняєте собі час на Новорічні свята без напрягів і без тварин?! Всі, хто  вже знає про цю вашу жорстоку практику проведення карантину взимку, вже зараз не знаходять  собі місця, думаючи про виставлених на вулицю тварин на сніг і мороз. Всі, тільки не ви!
Вимагаємо перенести карантин!

Хоч одного разу прислухайтеся до думки волонтерів, бо вони виконують половину вашої роботи в місті!"- йдеться у зверненні.

ЛКП Лев купило для ГуляйПоля на 30 тис грн м’яти, лаванди, чебрецю

ЛКП Лев заплатить 180 тис, щоб довідатися про вплив крематорію для тварин на довкілля

Пів млн грн для собачого піару у Львові - замість обіцяного притулку для тварин (відео)

Кожен собака ЛКП Лев бачить вигульний майданчик-сенсорний сад лише три рази,- волонтерка (відео)

dailylviv.com

До теми

17:31 24 січня 2022 р.

У Львові просять мешканців максимально дистанціюватися

Міський штаб з протидії поширення коронавірусу просить мешканців Львівської міської територіальної громади максимально утриматись від проведення та відвідування масових заходів.

Рубрика: Ситуації

17:16 24 січня 2022 р.

Від завтра львів’ян навчатимуть стріляти ветерани російсько-української війни: почнуть з працівників міськради

У Львові стартує військовий вишкіл для працівників підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста. Навчання проводитимуть ветерани російсько-української війни разом з учасниками львівських стрілецьких клубів.

Рубрика: Ситуації

15:52 24 січня 2022 р.

Дистанційне навчання учнів 1-4 класів у Львові: директори шкіл самостійно вирішуватимуть

Сьогодні, 24 січня, в онлайн-режимі відбулося засідання міського штабу з протидії поширення коронавірусу, на якому прийняли низку рекомендаційних рішень. Одне з них стосувалось шкіл та навчання учнів 1-4 класів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу