Пів млн грн для собачого піару у Львові - замість обіцяного притулку для тварин (відео)

18:49 31 жовтня 2021 р.

Завтра, 1 листопада, у Львові розпочнуть збирати підписи на другу чергу робіт з облаштування сенсорного саду для собак на майданчику Гуляй Поле (вул.Промислова, біля ЛКП "Лев").

Як повідомляє авторка проєкту Ольга Кирилович, її задум "успішно пройшов модерацію на Громадський бюджет Львова і допущений до голосування, яке розпочинається вже завтра!" -  пише Dailylviv.com.

- Сенсорний сад для собак - місце, призначене для стимуляції та збагачення досвіду за допомогою рослин, матеріалів, текстур, форм і запахів.Він покликаний зменшувати стрес, тривожність та напругу, а також допомагати собакам бути більш впевненими у навколишньому середовищі. Облаштування сенсорного саду на майданчику біля ЛКП "Лев" буде на користь як безпритульним собакам, так і місцевим домашнім",- зазначає авторка.

На другу чергу проєкту, вважають його ініціатори - Ольга Кирилович і Володимир Вань, потрібно 425 200 грн.

Вони нагадують, що в серпні 2021 року в рамках Майстерні міста вдалось провести першу чергу робіт з облаштування сенсорного саду для собак.

- Ми висадили 60 саджанців сезонних корисних і декоративних рослин та облаштували мінімальні тактильні зони,- зазначає авторка проєкту.

На що підуть додаткові, майже півмільйона гривень, докладно розписано в проєкті:

"Для повноцінної роботи сенсорного саду та максимально ефективної реабілітації собак, що потрапляють на ЛКП "Лев" нам необхідно доповнити колекцію лікарських рослин, облаштувати тактильні зони для фізичної реабілітації собак після травм та операцій, встановити звукові тренажери для роботи з фобіями та для релаксу. Також ми хочемо, щоб на майданчику були встановлені затишні "купе" - зони для спокійного спілкування собак з потенційними господарями.

Ми передбачили у проекті встановлення садового госпблоку для зберігання інвентарю, мисок для собак, іграшок, а також системи для поливу рослин і напування собак, що значно полегшить працівникам і волонтерам ЛКП "Лев" догляд за сенсорним садом і роботу з собаками на майданчику (оскільки підприємство розташоване через дорогу з дуже інтенсивним рухом). У кошторис також включено систему відеоспостереження".

Кардинально протилежну думку щодо цього проєкту має голова ГО «Західноукраїнське товариство захисту тварин» Володимир Мішенчук. Він вважає, що у Львові є нагальна потреба - збудувати муніципальний притулок для тварин, а не розпорошувати кошти на ефемерні проєкти.

- У серпні, коли ми зустрілися на майстерні міста, міський голова Львова сказав: “Гето ми будувати не будемо”, - переказує вердикт мера Володимир Мішенчук і підсумовує: муніципального притулку немає, його ніхто не будує і, як я зрозумів зі слів міського голови, його не буде.
Відмову будувати притулок, яку мерія мотивує відсутністю грошей, Володимир Мішенчук нівелює своїми аргументами.

- Кажуть, немає грошей. Але я був присутній на майстерні міста навпроти ЛКП “Лев”, де є вигульний майданчик для тварин. Цього року там організували сенсорний сад. Різні лікарські рослини: базилік, лаванда, м’ята, чебрець у горщиках, виставляють на 3-4 сотих вигульного майданчика, щоб покращити слух, зір, нюх наших собачок. Мало того, коли тваринки прогулюються там, у них, як розповідають автори саду, покращується психоемоційний стан. І на все це пішло 30 тис грн. Не вистачає грошей на медикаменти, переноски - латають пластмасові, а 30 тисяч на чебрець і базилік є. І все це супроводжують піаракціями: садять тую Садового, ставлять табличку. Все пофотографували, зробили піар. Мало того, сказали, що це - лише початок. Навесні вони ще там планують додаткове покриття зробити, щоб собачка ще ліпше емоційно себе почувала, і коли вона повернеться холодна, голодна на вулицю, щоб вона пам’ятала - як добре там, в ЛКП “Лев”, було в сенсорному саді, - іронізує Володимир Мішенчук.

Він наголошує, що ці сенсорні сади хочуть масштабувати - створювати в інших локаціях Львова і відповідно - масштабувати на це кошти. Тоді як ці гроші можна було би вкладати в конкретний притулок.

Не зоопарк: у Львові розбудовують Центр утримання та реабілітації диких тварин

У Львові безпритульні коти житимуть у двоповерхових будинках (відео)

У Львові нагадали про відповідальність за жорстоке поводження з тваринами

dailylviv.com

До теми

21:38 21 січня 2022 р.

Суддя Гриців, в якої вкрали $120 тис, влітку подарувала гроші на LEXUS синові-прокурору

Сьогодні у Шевченківському райсуді м.Львова мав бути розглянутий адміністративний протокол на Назара Гриціва, складений патрульною поліцією за керування прокурором у нетверезому стані автомобілем LEXUS ES300.

Рубрика: Ситуації

16:58 21 січня 2022 р.

Мер Львова залишився у Ратуші один: захворіли його заступники і керівники департаментів (відео)

У Львові всі заступники міського голови Львова захворіли на коронавірус, також на лікарняних перебуває багато керівників департаментів Львівської міської ради.

Рубрика: Ситуації

16:35 21 січня 2022 р.

Помер президент хору Орфей

Сьогодні у народному чоловічому хорі "Орфей" повідомили про смерть його президента Михайла Олійника.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу