Ірина Фаріон змагатиме за відставку ректора Львівської політехніки і міністра освіти

21:07 19 листопада 2023 р.

Фото до новини

Мовознавиця щаслива, що здерла з них не просто маски, але й шкіру.

Про це Ірина Фаріон розповіла у сьогоднішньому відео, пише DailyLviv.com.

Нагадаємо, що 13 листопада почала працювати робоча група, до складу якої ввійшли представники комісії з етики та академічної доброчесності вченої ради Львівської політехніки. Метою цієї комісії було перевірити дотримання норм професійної етики, правил і норм спілкування та моральних принципів докторки філологічних наук, доцентки кафедри української мови професорки Ірини Фаріон в інтерв’ю журналістці Яніні Соколовій (програма «Рандеву» на «5 каналі» від 4 листопада 2023 року), керуючись статтею 34 Закону України «Про вищу освіту».

Читайте також: Прихильники Ірини Фаріон вийшли на мітинг-підтримку (доповнюємо)

"Комісія мала повідомити результати ректорові, оформити їх відповідним актом до 23 листопада 2023 року і ухвалити рішення, - розповідає Ірина Фаріон. - Але, чомусь, ця комісія не розпочала своєї роботи, а навпаки у четвер (16 листопада - DL) сталися якісь дивовижні маски-шоу у Львівській політехніці. До Львівської політехніки увірвалися силові органи влади, орієнтовно о 16 годині, розпочався тиск на проректорів деяких. І за жанрами фантастичного детективу, здається, о 19.30 засвітилося світло у кабінеті пана ректора, який у цей час перебував у відпустці. Але позаяк дехто з’ясував для себе, що Фаріон — винятковий злочинець у час війни, то ректора з відпустки треба було відкликати і привезти до університету, аби він у неробочий час, у час своєї відпустки, під покровом ночі підписав звільнення Ірини Фаріон з Політехніки чи звільнення Ірини Фаріон від Львівської політехніки".

Читайте також: Розмовляй українською або мовчи: доцент Львівської політехніки, десантник 80 бригади розповів про військове правило

Ірина Фаріон пообіцяла проаналізувати текст (допис міністра у ФБ - DL) від, за її словами, "основного неука України, від основного плагіатора в країні, від людини, якій байдуже до власних наукових досягнень, яка сьогодні представляє Міністерство освіти. Прізвище цієї людини Лісовий... Я змагатиму не лише за поновлення себе на посаді, я змагатиму за відставку ректора Львівської політехніки, всіх тих, які підписали цей незаконний наказ, я змагатиму за відставку вас, як основного з плагіаторів. До речі, Європейський суд плагіаторів ненавидить. А ви — плагіатор номер один в країні. Можете ще до своєї компанії  долучити очільника комітету з питань освіти і науки. Така деградація в освітній царині. А ми хочемо вигравати на фронті, коли у нас в тилу гарцюють відкриті вороги, які нацьковують не на викладачку. Я - не викладачка. Я була професоркою катедри української мови, Лісовий!"

Читайте також: Війну в Україну привели в основному російськомовні громадяни. Десантник Соколов уперше підтримав Фаріон

Ще три цитати з відео Ірини Фаріон:

"Ви на професорку кафедри української мови нацькували дивний зброд з матюковими гаслами, який не має жодного стосунку до Львівської політехніки. Насправді всі ці гасла з брутальними матюками — це ваше обличчя, ваш внутрішній світ, ваша моральна поразка і катастрофа, це ваше дно".

"Я щаслива, що з усіх вас - і в міністерстві освіти, і в політехніці, і в певній частині українського суспільства - не просто здерла з вас маски, я шкіру з вас здерла. Тому ви так шалієте, тому ви просто божеволіли від того наказу нікчемного, юридично абсолютно програшного, який ви то знімали у себе на офіційному сайті, то виставляли, то знімали, то виставляли". 

"Ви воюєте не зі мною, ви воюєте з ідеєю української нації".

Читайте також на цю тему: Для Ірини Фаріон зібрали майже 54 тисячі гривень

У Львові проведуть акцію на підтримку Ірини Фаріон (відео)

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів