У міськраді підтримали петицію про очищення Піскових озер у Львові

16:48 31 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: lvivrada.gov.ua

Депутати ЛМР підтримали в четвер, 31 жовтня, на пленарному засіданні електронну петицію «Очищення Алтайських озер» (сучасна назва – Піскові озера).

Про це повідомили на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «За відповідну ухвалу проголосували 45 депутатів». Заступник директора департаменту містобудування з питань екології та природних ресурсів  Львівської міської ради Володимир Данилюк доповів, що ця петиція була зареєстрована на порталі «e-dem.in.ua» (Єдина система місцевих петицій) 15 серпня цього року, а 2 жовтня набрала необхідних 500 голосів на підтримку.

Автор петиції Олексій Столяров написав у ній: «Стан Алтайських озер, що на вул. Коновальця, є загрозливим. Декілька років робилися невдалі спроби і марно витрачено кошти на очищення та облаштування берега. Сьогодні, судячи зі запаху та помутніння води, відбувається скидання відходів в одне з озер. Потрібно ліквідувати скидання відходів, провести очищення та поглиблення озер, модернізацію існуючої дамби для налагодження протоку води, облаштування берегової лінії».

«У прийнятій ухвалі депутати визначили відповідальним виконавчим органом за підготовку дорожньої карти реалізації петиції департамент містобудування, якому  доручили у 30-ти денний строк розробити дорожню карту реалізації електронної петиції за участю автора та скерувати її на розгляд та затвердження постійної комісії екології та природокористування. Після затвердження дорожньої карти реалізації петиції її скерують до управління «Секретаріат ради», який має забезпечити публікацію інформації щодо вирішення питання, порушеного петицією, на офіційному веб-сайті Львівської міської ради або на іншому спеціалізованому сайті», – поінформували також на порталі депутатів

«Голова комісії екології та природокористування ЛМР Ірина Оршак зазначив: «Треба насамперед визначити осіб, які забруднюють це озеро, бо, як повідомляється в петиції, відходи скидають в озеро, тому слід припинити це правопорушення. Наступне – це очищення озера. Для цього нам слід прийняти комплексне рішення стосовно благоустрою, а також слід або віднайти джерела щодо природнього наповнення водойми, або подумати про альтернативне наповнення водойми. Бо за умов постійної циркуляції чистої води, це озеро буде перебувати в належному стані і не буде зацвітати та зеленіти і не матиме неприємного запаху».

Ірина Оршак переконана: «Необхідно розробити комплексне рішення, адже петиція хороша і якщо буде необхідне фінансування, то ми отримаємо корисний для містян проект».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

15:30 21 листопада 2019 р.

У Львові очікуються пориви вітру та ожеледиця

Львівський регіональний центр з гідрометеорології попередив, що в п’ятницю, 22 листопада, у Львову збережуться пориви південно-східного вітру 15-20 метрів за секунду.

Рубрика: Природа

13:01 21 листопада 2019 р.

Користь сексу для здоров'я

Доведено, що люди, які регулярно займаються сексом, менше страждають від морального занепаду та стресу.

Рубрика: Природа

09:20 21 листопада 2019 р.

ДСНС попередила львів'ян про пориви вітру

Обласний центр із гідрометеорології України попередив, що в четвер, 21 листопада, на всій території Львівської області очікуються впродовж дня пориви південно-східного вітру 15-20 метрів за секунду.

Рубрика: Природа

16:05 20 листопада 2019 р.

Квадрокоптер і тепловізор спростили роботу львівських екоінспекторів

Квадрокоптер з потужною відеокамерою та тепловізор значно спростили боротьбу працівників Державної екологічної інспекції у Львівській області з браконьєрством.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дебати про зміни в медіазаконодавство

Рубрика: Політика

Градус катастрофи у Новому Роздолі і Новояворівську

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Марнування мільйонів у Жовківському замку

Рубрика: Культура

Всі відео розділу