Синоптики попередили львів’ян про хуртовини й мороз

10:25 27 листопада 2016 р.

В облдержадміністрації застерегли про зміну та ускладнення погодних умов на Львівщині вдень 27 листопада й впродовж 28-29-го.

У департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації повідомили сьогодні, 27 листопада, що, у зв’язку з перебудовою баричного та термічного поля, на Львівщині найближчими днями суттєво зміниться характер погоди. Зокрема, вдень 27 листопада захід України буде перебувати під впливом південної частини, а 28-29 листопада – тилової частини циклону, який зміщується з Ісландії через Скандинавію та Прибалтику на Росію.

Відтак, вдень 27 листопада очікуються опади у вигляді дощу з переходом в мокрий сніг, а 28-29 листопада – переважно у вигляді снігу, місцями мокрого снігу. За кількістю опади будуть від невеликих до помірних, а вдень 28 листопада та впродовж доби 29-го можливий сильний сніг.

Подекуди очікуються налипання мокрого снігу. Вітер переважатиме північно-західного напрямку, 7-12 метрів за секунду, пориви – 15-22 метрів за секунду, хуртовини. На дорогах – ожеледиця, утвориться сніговий покрив. 

Температура повітря впродовж доби 27 листопада – 1-6º тепла, впродовж доби 28 листопада – 0-5º морозу, 29 листопада знизиться вночі до 4-9º морозу, вдень становитиме 0-5º морозу. 

30 листопада опади суттєво послабляться, а місцями можливе їх припинення. Температура повітря вночі знизиться до 7-12º морозу, при проясненнях місцями – до 15-20º морозу (переважно в горах), денна становитиме від 4º морозу до 1º тепла.

Про це повідомили сьогодні, 27 листопада, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини