Майкл Щур розкритикував базу на Тростяні львівської обласної організації Динамо

11:04 13 січня 2022 р.

Фото до новини

Журналіст запитав у міністра внутрішніх справ, чи знає той фінансову складову гірськолижного об'єкту у Карпатах на Львівщині, який у підсумку підпорядкований МВС.

Майкл Щур написав у Фейсбуці другий пост про гірськолижний відпочинок у Карпатах, який Dailylviv.com подає в оригіналі зі збереженням правопису та орфографії: "Після попереднього посту почав цікавитись горою Тростян. Я навіть уявити собі не міг, що вийду на Міністра Внутрішніх справ Дениса Монастирського ггг Швидко ми добрались до верхівки, правда? От би так підйомники на Тростяні працювали! Ну це не прямо його база. Вона насправді - для тренування українських олімпійців (почитав ще. насправді ні. Це - база громадської організації Динамо. І вони кому хочуть - тому і дають там кататись. На це навіть напевно виділяють гроші (оце - не точно. Тре перевіряти). Деталі - нижче.

Гора Тростян. На сайті МВС написано, що найвища у Славську 1232 м. Там знаходиться підйомник фізкультурно-спортивного товариства "Динамо". ФСТ Динамо. В коментах до попереднього посту писали, що власники - МВС. Я погуглив. Підйомники належать Львівській обласній організації ФСТ Динамо. Голова цієї обласної організації - начальник львівської обласної поліції - Василь Віконський.

Про саму базу на Тростяні написано на сайті Львівського ФСТ Динамо http://dynamo-lviv.com/sportyvn.../navchalno-sportyvna-baza/. Це називається Навчально-спортивна база олімпійської підготовки «Динамо». Там мають тренуватися українські олімпійці. На сайті є вкладка «наші зірки» http://dynamo-lviv.com/stars/. Якщо ви підете за посиланням, то побачите ефективність бази. Там нікого. Що дивно,бо насправді зірки є. Але щоб їх знайти, треба навести курсор, щоб з'явилися різні види спорту. Але всерівно на цих трасах нікого не підготували. Найближче - є чемпіонка з біатлону. Все. Якщо хтось там тренувався чи тренується - напишіть, плз, у мене є повно питань ????

Керує цією базою Антоненко Олександр Володимирович. Він - в. о. директора. Але. Форма власності у бази чомусь «колективна». Я безпоняття - погано це чи добре. Якшо хтось знає по цьому щось - напишіть, плз, у коментах чи повідомленням.

Отут внизу є цікава табличка http://dynamo-lviv.com/sportyvn.../navchalno-sportyvna-baza/ там більше деталей про базу. Наприклад:

� Площа - 3,74 га.

Пропускна спроможність - витяги 1791/готелі 160/траси 2600�

Доступність інвалідів до об’єктів інфраструктури - так�

Середня кількість відвідувачів на день - 840

Готовність до міжнародних змагань -так

Що відповідає міжнародним вимогам: ПУСТО

Що не відповідає міжнародним вимогам: ПУСТО

Сума необхідна для реконструкції: 0,00 грн

Ціноутворення. На цій вкладці сайту є ціни на готелі і підйомники Динамо за минулий рік http://dynamo-lviv.com/price/ Всі ціни затверджені першим заступником голови Львівської обласної організації Динамо. На цей рік цін нема. Але біля підйомника є. І вони затверджені «Адміністрацією».

Якщо хтось катається на Тростяні, будь ласка, напишіть у коментах - дають чеки чи ні. Якщо так - скиньте чек. В коментах вчорашнього посту писали, що в касі чеків не дають.

Є на сайті вкладка «Звіти». http://dynamo-lviv.com/zvity/ Останній звіт - за 2015-й рік. План річних закупівель. Це все послуги з утримання споруд Львівської організації. Сумарна ціна 955 394 грн. А тепер задача.� Скіпас на 1 день на базі МВС на горі Тростян коштує 900 грн. На сайті Динамо написано, що середня кількість відвідувачів на день 840.

Питання: за скільки днів Тростян заробить 950 тисяч гривень? Нагадую 950 тис - це бюджет закупівель Львіського Динамо у 2015-му році. Крім Тростяна у них там ще є Спорткомплекс, Палац спорту, басейн, база зимових видів спорту у Львові, і база відпочинку у Моршині. Отже скільки днів? Я думаю за два вікенди максимум. Два сніжних вікенди і вони назбирали мільйон. Можу помилятись. Це небагато насправді. Впевнений, що там більша сума. Пропускна спроможність підйомників 1791/день. Чому я оце за Тростян взявся? Хотів дізнатись, хто власник. І тепер знаю. Власник - МВС. І тепер я розумію, чому такі ці ни і такий сервіс ???? Цікаво чи знає голова фізкультурно-спортивного товариства Динамо Міністр внутрішніх справ Денис Монастриський, що у власності його організації є Тростян? Цікаво чи знає скільки там насправді заробляють?"

Майкл Щур назвав головні причини, чому не треба їхати в Славське на лижі (відео)

Славське просуватиме себе у TikTok, Facebook та Instagram за 3,75 млн грн

Гірськолижний курорт Антонова у Славському розбудовуватимуть з весни 2022 року: 75 км трас, 2 гондоли, шестимісні витяги

Компанії Антонова засекречують будівництво курорту у Славському з міркувань комерційної безпеки

Славське витратить на свій бренд понад пів млн грн

Власник "Галнафтогазу" збудує гірськолижний курорт на Львівщині - більший, ніж "Буковель"

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини