Власник "Галнафтогазу" збудує гірськолижний курорт на Львівщині - більший, ніж "Буковель" | Новини Львова

Власник "Галнафтогазу" збудує гірськолижний курорт на Львівщині - більший, ніж "Буковель"

14:46 24 червня 2020 р.

  • 3

Будівництво величезного гірськолижного курорту на Львівщині стартує наступного року зі сторони села Верхня Рожанка

Компанії львівського бізнесмена та власника корпорації OKKO Group Віталія Антонова отримали понад 300 гектарів землі на території Славської ОТГ. На цій території власник «Галнафтогазу» планує збудувати величезний гірськолижний курорт. Процес виділення землі уже на завершені, а будівництво курорту має розпочатись уже в 2021 році.

Про плани бізнесмена Віталія Антонова збудувати гірськолижний комплекс у Карпатах біля Славського стало відомо ще у 2017 році. Планується, що будівництво комплексу почнеться на північному схилі гори Захар Беркут з боку села Верхня Рожанка. Під гірськолижний курорт планують задіяти гори Тростян, Погар, Високий Верх, Чорна Ріпа та Захар Беркут, де буде за різними даними від 50 до 75 км гірськолижних трас. Новий гірськолижний курорт мав би бути більшим за «Буковель», якому належить 800 га землі. Загальний термін реалізації проекту становить три-п’ять років, обсяг інвестицій — близько 500 млн доларів.

Будівництво курорту мало розпочатись у 2018-2019 роках, однак через тяганину із документами його постійно відкладають. Поміж тим компанії Антонова активно отримують земельні ділянки на території Славської ОТГ.

Так, у квітні 2019 року Віталій Антонов разом з бізнес-партнером Василем Даниляком заснували компанію «Рожанка парк». З моменту заснування до 10 червня 2020 року ця фірма приватизувала понад 200 земельних ділянок на території села Верхня Рожанка загальною площею близько 300 гектарів. Наразі призначення цих земель – для ведення особистого селянського господарства.

Також, як стало відомо з державного реєстру юридичних осіб, на початку січня 2020 року Антонов з Даниляком заснували ще одну компанію «Славскі». Протягом січня-травня цього року ця фірма приватизувала 12 земельних ділянок на території сіл Волосянка та Верхня Рожанка. Загалом йдеться про близько 27 га земель, які раніше перебували у комунальній власності Славської ОТГ. Усі земельні ділянки межують із витягами гірськолижного комплексу «Захар Беркут».

Торік власники «Захара Беркута» навіть судилися із Сколівською районною адміністрацією, оскільки РДА не затверджувала розроблені ними детальні плани території для обслуговування канатної дороги та кафе. В територію, на яку розроблялись ці ДПТ, якраз і входять приватизовані компанією «Славскі» земельні ділянки.

Червоний на карті обведено орієнтовну територію, де компанії «Рожанка» та «Славскі» отримали земельні ділянки

Голова Славської ОТГ Володимир Бега повідомив ZAXID.NET, що процес виділення земельних ділянок під будівництво курорту уже на завершенні. Однак фактичне будівництво курорту почнеться не раніше 2021 року. Зараз інвестор розробляє детальний план території.

«Є технічні проблеми, бо міняються детальні плани і робочий проект, де мають бути витяги, нижні базові станції і тому так все відкладається. Я думаю, що цього року це вже завершиться і в наступному році почнуть земляні роботи по будівництву озер, які потрібні для запасу води», – повідомив Володимир Бега.

За словами Беги, інвестор ще досі не оприлюднив кінцевий робочий проект запланованого курорту.

«Є наразі передпроектні пропозиції, згідно з якими відбувається виділення земельних ділянок. Попередньо було анонсовано біля 50 км трас. Але це тільки траси, але треба ще подати площі під озера, під нижні, верхні станції, парковки тощо. Тому воно назбирується», – каже голова Славської ОТГ.

Володимир Бега також повідомив, що місцеві бізнесмени не в захваті від ідеї будівництва величезного гірськолижного курорту.

«Звичайно, що конфлікти є. Вже почалася передвиборча кампанія деяких кандидатів, конкуренти місцеві. І воно дає такі рухи, які ми зараз спостерігаємо», – каже голова ОТГ.

Нагадаємо, що на початку 2017 року кілька компаній з групи ОККО змінили місце реєстрації на Славське і почали сплачувати усі податки в селищі. Саме завдяки приходу великого інвестора Славська ОТГ щомісяця отримує 3-4 млн грн. У рейтингу найуспішніших громад області від ЛОДА Славська ОТГ у 2020 році посіла перше місце.

Про це повідомив Zaxid.net.

"Щоденний Львів" повідомляв, що на Львівщині збудують дорогу до парку “Королівські Бескиди” за мільярд гривень.

Коментарі(3)

Анатолій

19:26 26 червня 2020 р.

Відповісти

Це щоб вирубити ті дерева, що залишились?

Баба з села хочу на лижі

02:13 25 червня 2020 р.

Відповісти

Дуже добре. Буде якась конкуренція і альтернатива монополісту Буковелю. Може врегулюють накінець ціни і наблизиться сервіс до європейського. І поїдуть прості українці відпочивати, а не на безкоштовну екскурсію з барського плеча Шевченка, який все файно зробив за Бенені гроші і друть три шкіри і немає на них управи...

Баба з села хочу на лижі

02:13 25 червня 2020 р.

Відповісти

Дуже добре. Буде якась конкуренція і альтернатива монополісту Буковелю. Може врегулюють накінець ціни і наблизиться сервіс до європейського. І поїдуть прості українці відпочивати, а не на безкоштовну екскурсію з барського плеча Шевченка, який все файно зробив за Бенені гроші і друть три шкіри і немає на них управи...

До теми

14:07 13 липня 2020 р.

Будинок генерала-ректора Ткачука зі Львова продають за 1,95 млн доларів

Офіційно будинок належить племінниці Петра Ткачука Анні Сенаторовій та її чоловіку Денису Сенаторову. На них також зареєстровано і земельні ділянки, на яких розташований будинок.

Рубрика: Економіка

11:02 13 липня 2020 р.

Податкова Львівщини рідше перевіряє і більше донараховує

Перевірки на Львівщині щодо сплати податків з доходів фізичних осіб: з початку року до бюджету додатково надійшло близько 1,9 мільйона гривень, їх кількість зменшилася майже на 19 відсотків

Рубрика: Економіка

Останні новини

У розважальних закладах Львова 11 порушень карантину (відео)

У Золочеві не зареєстровано релігійних організацій УПЦ Московського патріархату, - голова ЛОДА

Горяни Львівщини запросили в гості президента Зеленського

Собака знайшов майже 600 наркотичних таблеток у ПП Шегині

Будинок генерала-ректора Ткачука зі Львова продають за 1,95 млн доларів

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу