На Львівщині збудують дорогу до парку “Королівські Бескиди” за мільярд гривень | Новини Львова

На Львівщині збудують дорогу до парку “Королівські Бескиди” за мільярд гривень

14:12 24 червня 2020 р.

  • 0

Протяжність нової дороги Тершів – Боберка становитиме 67,9 кілометра.

Сьогодні, 24 червня, заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко провів робочу зустріч з представниками департаменту дорожнього господарства, Держгеокадастру, Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства щодо будівництва нової дороги Тершів – Боберка.

У зв’язку з тим, що кілька років поспіль на території області є нагальна необхідність відремонтувати дорогу Мшанець-Стрілки, та зважаючи на факт того, що прилеглі автомобільні дороги потребують ремонту, Юрій Бучко запропонував реалізувати проєкт “Розвиток прикордонних доріг Львівських Карпат”, у межах якого збудують дорогу Тершів – Боберка та відремонтують діючі автомобільні шляхи.

Будівництво цієї дороги допоможе налагодити транспортну логістику та зокрема утворить так зване мале коло.  Відтак мешканці області зможуть дістатись від Тершова  до населених пунктів: Лаврів, Бабине, Головецько, Дністрик, Лімна, Боберка без об’їзду  через Турку, а напряму - новим дорожнім покриттям.

Також ця дорога є важливою, оскільки веде до території майбутнього національного природного парку “Королівські Бескиди”.

У межах наради напрацювали дорожню карту автомобільного шляху. Юрій Бучко дав доручення відповідальним структурам впродовж тижня з’ясувати, чи пролягають відтинки майбутньої автомобільної дороги через лісосмугу, вивчити план територій і здійснити виїзд на огляд ділянок.

Протяжність нової дороги становитиме 67, 9 кілометрів. Орієнтовна вартість будівництва – 1 млрд гривень.

Про це повідомила пресслужба ЛОДА.

Коментарі(0)

До теми

09:12 5 липня 2020 р.

Гроші для постраждалих від стихії вже у Львові

3 липня 2020 року Казначейством перераховано 754 млн грн для здійснення першочергових (невідкладних заходів), на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації природного характеру, яка виникла у червні на територіях Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей.

Рубрика: Економіка

19:41 3 липня 2020 р.

Власникам зруйнованих паводком будівель виплатять по 300 тисяч гривень на сім'ю

А сім’ям, які відселені з житлових будинків, що підлягають капітальному ремонту, держава відшкодує лише 50 тис. гривень. На Львівщині вже підтоплено три райони і одне місто

Рубрика: Економіка

17:14 3 липня 2020 р.

Голову НБУ звільнили, і він пішов з високо піднятою головою при стабільному курсі долара

Після подання президента Верховна Рада на позачерговому засіданні звільнила Якова Смолія з посади голови Національного банку. За це рішення проголосували 286 депутатів. Увечері 1 липня голова Національного банку подав у відставку, пояснюючи це рішення "систематичним політичним тиском".

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу