Славське просуватиме себе у TikTok, Facebook та Instagram за 3,75 млн грн

10:42 30 червня 2021 р.

Славська селищна рада 23 червня замовила рекламні та маркетингові послуги для розвитку туризму на території ОТГ вартістю 3,75 млн грн у ПП «Кіностудія ВТМН».

Про це інформують Наші гроші Львів, пише Dailylviv.

Закупівля відбулась без конкурсу, оскільки перед тим селищна рада двічі не змогла провести відкриті торги через відсутність учасників. Щоразу до участі зголошувалась лише «Кіностудія ВТМН».

За 3,75 млн грн компанія проведе дві сезонні рекламні кампанії, літню та зимову. Також до кінця року вестиме сторінки в соцмережах під назвою «Славсько. Гори вражень», де буде не менше 100 постів у Facebook та Instagram.

Однією із задач буде створення офіційного акаунту «Славсько. Гори вражень» у мережі TikTok, де мають опублікувати до кінця року не менше 200 унікальних відео. Така сторінка ще минулоріч створена в TikTok, але там наразі лише 36 підписників.

За рахунок просування в соцмережах кількість підписників у Facebook має стати 35 тис. (зараз 28 тис.), в Instagram – не менше 10 тис. (зараз понад 7 тис.). В TikTok має бути не менше 10 тис. фоловерів.

До ціни входить наповнення й просування інформаційного сайту https://slavsko.travel/, де публікуватимуть фото, відео й текстові матеріали, виготовлення та розміщення матеріалів на стаціонарних конструкціях зовнішньої реклами та матеріалів на радіо.

Про підрядника

Компанія «Кіностудія ВТМН» зареєстрована 2019 року в смт. Славське. Її власником є маркетолог Віталій Соболевський. Йому також належить рекламне агентство Vitamin Branding Agency та відеопродакшн Vitamin FilmStudio.

Раніше «Кіноностудія ВТМН» вже співпрацювала з Славською селищною радою, зокрема розробляла новий бренд та логотип, надавала маркетингові послуги тощо. Фактично Славське селищна рада наразі є єдином замовником для «Кіноностудія ВТМН» на Prozorro, віддавши замовлень підприємству на майже 6 млн грн.

Славське витратить на свій бренд понад пів млн грн

Як знімали туристів з витягу у Славському. Рятувальники виставили відео

dailylviv.com

До теми

16:35 3 грудня 2021 р.

Гефсиманія - Сафо: 6 грудня Західний апеляційний господарський суд вирішить долю 130 м кв

У церкві “Гефсиманія” розкритикували аргументи підприємства “Сафо”, викладені у відзиві на апеляційну скаргу євангелістів щодо використання спірної ділянки землі.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу