Славське витратить на свій бренд понад пів млн грн

16:30 7 жовтня 2020 р.

Славська селищна рада 5 жовтня замовила розроблення бренду селища за 536 тис. грн в ПП «Кіностудія ВТМН». Його створення завершать до кінця жовтня цього року.

Про це інформують Наші гроші. Львів.

За ці кошти фірма проаналізує сприйняття Славська його мешканцями, розробить концепцію позиціонування селища, місію, візію, цінності, цілі, завдання та цільові аудиторії, придумає слоган.

Також компанія створить логотип та варіанти його використання, напише сценарій презентаційного відеоролику, оформить брендбук з фірмовими кольорами, шрифтами та фірмовим стилем селища. Візуалізацію бренду селища фірма адаптує до документів, вивісок, банерів, оформить веб-сайт селища, розробить різні варіанти шапок для соціальних мереж.

Компанія створить щонайменше дев’ять фірмових анімованих заставок для відеосюжетів, десять трихвилинних роликів про туризм Славська, розробить дизайн сувенірів. До її послуг увійде просування сторінок селища в соціальних мережах Facebook, Instagram та Youtube, залучення до них 50 тисяч підписників.

Відкриті торги на створення бренду Славська селищна рада змогла провести з другої спроби. На перший тендер прийшла лише одна компанія «Кіностудія ВТМН», тому його скасували.

На поточних торгах у фірми «Кіностудія ВТМН» був єдиний конкурент – підприємець Любомир Коваль. Водночас Любомир Коваль не подав на тендер усіх потрібних документів, як-от довідки про захист довкілля чи довідки про наявність матеріально-технічної бази.

Під час аукціону учасники знизили свої ціни на 3,7-13 тис. грн, однак пропозиція компанії «Кіностудія ВТМН» була на 2,7 тис. грн дешевшою.

Компанія «Кіностудія ВТМН» зареєстрована 2019 року в смт. Славське. Її власником є маркетолог Віталій Соболевський. Йому також належить рекламне агентство Vitamin Branding Agency та відеопродакшн Vitamin FilmStudio. У 2016 році Віталій Соболевський представив знятий у співпраці повнометражний художній фільм #SelfieParty. У 2019 році його креативна агенція Vitamin на замовлення Української галицької партії зняла соціальний ролик про доцільність святкування Різдва в Україні 25 грудня.

dailylviv.com

До теми

21:27 19 жовтня 2020 р.

Чия Нафтуся? У Трускавці вимагають повернути свердловини від приватників у комунальну власність (відео)

Постанова Трускавецької міської ради про вирішення цього питання є ще від 9 листопада 2017 року. Проте – на папері. А в реальному житті вона не діє.

Рубрика: Економіка

12:12 19 жовтня 2020 р.

У ПП „Краківець-Корчова“ готуються обговорити збільшення квот на вантажоперевезення між Україною і Польщею

Міністри інфраструктури України та Польщі на початку листопада проведуть переговори із залученням профільних відомств щодо проблем вантажоперевезення та збільшення квот.

Рубрика: Економіка

11:29 19 жовтня 2020 р.

Як у Трускавці розвиватимуть гідромінеральну базу

Сьогодні, 19 жовтня, о 12.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Збереження і розвиток гідромінеральної бази – основа становлення м. Трускавець як курорту міжнародного рівня".

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу