Славське витратить на свій бренд понад пів млн грн

16:30 7 жовтня 2020 р.

Славська селищна рада 5 жовтня замовила розроблення бренду селища за 536 тис. грн в ПП «Кіностудія ВТМН». Його створення завершать до кінця жовтня цього року.

Про це інформують Наші гроші. Львів.

За ці кошти фірма проаналізує сприйняття Славська його мешканцями, розробить концепцію позиціонування селища, місію, візію, цінності, цілі, завдання та цільові аудиторії, придумає слоган.

Також компанія створить логотип та варіанти його використання, напише сценарій презентаційного відеоролику, оформить брендбук з фірмовими кольорами, шрифтами та фірмовим стилем селища. Візуалізацію бренду селища фірма адаптує до документів, вивісок, банерів, оформить веб-сайт селища, розробить різні варіанти шапок для соціальних мереж.

Компанія створить щонайменше дев’ять фірмових анімованих заставок для відеосюжетів, десять трихвилинних роликів про туризм Славська, розробить дизайн сувенірів. До її послуг увійде просування сторінок селища в соціальних мережах Facebook, Instagram та Youtube, залучення до них 50 тисяч підписників.

Відкриті торги на створення бренду Славська селищна рада змогла провести з другої спроби. На перший тендер прийшла лише одна компанія «Кіностудія ВТМН», тому його скасували.

На поточних торгах у фірми «Кіностудія ВТМН» був єдиний конкурент – підприємець Любомир Коваль. Водночас Любомир Коваль не подав на тендер усіх потрібних документів, як-от довідки про захист довкілля чи довідки про наявність матеріально-технічної бази.

Під час аукціону учасники знизили свої ціни на 3,7-13 тис. грн, однак пропозиція компанії «Кіностудія ВТМН» була на 2,7 тис. грн дешевшою.

Компанія «Кіностудія ВТМН» зареєстрована 2019 року в смт. Славське. Її власником є маркетолог Віталій Соболевський. Йому також належить рекламне агентство Vitamin Branding Agency та відеопродакшн Vitamin FilmStudio. У 2016 році Віталій Соболевський представив знятий у співпраці повнометражний художній фільм #SelfieParty. У 2019 році його креативна агенція Vitamin на замовлення Української галицької партії зняла соціальний ролик про доцільність святкування Різдва в Україні 25 грудня.

dailylviv.com

До теми

17:56 21 жовтня 2021 р.

Вимоги до перекладу бізнес-документів

На українському ринку впродовж кількох десятків років працює величезна кількість іноземних компаній. Як показує практика та досвід, бізнес за кордоном і в Україні працюють по-різному, через особливості законодавства та менталітету.

Рубрика: Економіка

21:19 20 жовтня 2021 р.

Батько голови Львівської ОДА купив нову нафтогазову свердловину в 17 разів дорожче від стартової ціни

Сьогодні, 20 жовтня, Державна служба геології та надр України провела електронні аукціони. Під час торгів реалізували два спеціальних дозволи для геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу природного і конденсату терміном на 20 років.

Рубрика: Економіка

19:53 20 жовтня 2021 р.

Саджанці кущів і дерев на понад 3 млн грн, які переможець тендеру привіз до Львова, забракували

Запорізьке ПП «ГЛОРІЯ-ТЕТ», яке стало переможцем відкритого конкурсу на постачання Львову саджанців кущів та дерев, доставило місту посадковий матеріал, який не відповідає умовам тендеру.

Рубрика: Економіка

16:15 20 жовтня 2021 р.

ІТ-індустрія Львова: порахували кількість спеціалістів

За 6 років ІТ-індустрія Львова виросла на близько 80% за кількістю фахівців. Наразі у регіоні живе і працює 26,5 тисяч технічних спеціалістів, а кількість ІТ-компаній у місті виросла на 156% з 2015 року. У сфері ІТ регіон розвивається чи не найшвидше в Україні.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу