Груші Шантеклер, сакури Канзан, горобина Фінгерспрінт ростимуть у парку Замарстинівський

15:17 15 листопада 2021 р.

Фото до новини

У парку «Замарстинівський» висаджують нові кущі та дерева. Відтак там тепер ростимуть декоративні глоди, болотяні дуби, ялиці та багато нових кущів.

Про це інформує Львів. Містобудування, пише Dailylviv.com.

В управлінні екології та природних ресурсів зазначають, що на схилі біля амфітеатру у парку висадили ялівець, а на самому амфітеатрі – 15 саджанців глоду Paul’s Scarlet, які вже навесні тішитимуть відвідувачів рожевим цвітом.

Як повідомила заступниця начальниці управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування ЛМР Оксана Луцко, з понеділка із розсадника приїдуть ще кілька дубів та кущів. Загалом у парку планують висадити понад тисячу рослин.

«Тому роботи з розчищення території не припиняють. Площу для висадки нових зелених насаджень ретельно розчищають від пеньків, порослі та будівельного сміття. Ці роботи та безпосередньо висаджування дерев виконує ЛКП «Зелений Львів».

Під час висаджування у землю обов’язково додають ґрунтосуміш із компостом, яку виробляє ЛКП «Зелене місто» у співпраці з управлінням екології ЛМР. Це запорука того, що рослини добре вкореняться, будуть гарно рости та менше хворітимуть.

Тривають також роботи з реконструкції парку. Зараз тут активно будують мережу доріжок із гранітного відсіву. А на дитячому майданчику монтують велику пісочницю. Цього року підрядник обіцяє встановити ще партію нових лавок, урн та облаштувати зону для вигулу та тренування собак», - додають у департаменті містобудування.

Нагадаємо, парк «Замарстинівський» – один із перших переможців Громадського бюджету Львова. За час реконструкції у парку провели освітлення, встановили частину лавок та смітників, влаштували систему каналізування та дренажних колодязів. Цьогоріч парк додатково отримав на роботи з бюджету розвитку міста 3 млн грн.

У Львові узаконюють два парки, а два сквери - на черзі

Новий парк у Львові між вулицями Миколайчука і двох гетьманів: 2,6 га

Снопківський парк збільшили на 11 га – рішення Львівської облради

У Львові висадили ліквідамбар, якого ще немає в жодному з тутешніх парків

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів